Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes nők mire fejlesztették...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők mire fejlesztették ki az elviselhetetlen személyiséget?

Figyelt kérdés
Igény volt rá valaha?
2020. máj. 13. 09:27
A kérdező szavazást indított:
Imádok szenvedni ilyen nő mellett
Mitképzelszteutolsó
Utálom ezt a tipust
Ilyen vagyok de sosem látom be
Csaktudodvicceshogy
37 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%

Így akarnak ezek a nők örök életükre egyedül maradni.

Ritka az a hímnemű egyed aki ezt élete végéig el tudná viselni és esetlegesen kezelni.

2020. máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Az én véleményem, hogy ez szervesen következik a női egyenjogúság előre törésével. Most már bátran kimondhatják a véleményüket. A férfiak is ugyanilyen kiállhatatnan véleménnyel rendelkeznek, csak őket egyszer állba veri valaki, ha nagyon faszkodik...míg a nőket nem. Egyáltalán nem azt mondom, hogy a nőknek ne legyen véleményük vagy lehessen őket verni, de azért ilyen bátran elviselhetetlen sok nő, mert nincs mitől tartaniuk.
2020. máj. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

2 te melyik barlangból jöttél, hogy nálatok még állba veréssel történik a konfliktuskezelés?

az egész kérdés egy ostoba provokáció

2020. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Kérdés az is ugye, hogy mi számít szerinted elviselhetetlennek.
2020. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
3 ne hülyéskedj már, szerinted mi lenne a vége ha egy férfi sokáig faszkodna egy másikkal úgy, ahogy azt egy nő szokta tenni?
2020. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
és a pasik miért fejlesztették kis az elviselhetetlen személyiséget? csak a rinya megy nekik.
2020. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%
Hagyjad, nem fogják felfogni. A nagy "nemi egyenlőség" annyit jelent, hogy a nőknek mindent szabad, a férfinak meg semmit.
2020. máj. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
A rég faképnél hagyott vén alkeszek szoktak így picsogni a kocsma sarkában.
2020. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Milyen az az elviselhetetlen stílus?
2020. máj. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Én mazochhista vagyok, így bejönne egy domináns nő:).
2020. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!