Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha vki mindig hosszút és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki mindig hosszút és értelmeset ír és udvariasan, az valami bántalmazó lehet aki ért a nőkhöz?

Figyelt kérdés

Eddig akikről tudok bántalmazo kapcsolatokról ott ilyen gentlemanak csak a pasik, hogy teljes tiszteletet adnak a nőnek, lenyűgözőek, kizárólagos figyelmet(tehát az összes nöt ejtik kizárólag egyetlen egyre tapadnak rá), minden fókusz figyelem egy nőre irányul csak, a legapróbb részletek is érdeklik, kibontakoztatják a nőt az megnyílik és konnyedén avatja be így a bizalmába magánéletébe, személyes adataiba dolgaiba esetleg titkaiba, elèrik a szinte vakon bizalmat, képesek nagyon apránként is haladni de mindig csak előre, a nőnek még teret hagyva, abszolut behálózás.


Aztán ugye mindenki ismeri a filmet az első abúzusok amikor a nö nem érti, meg amikor a nő még magában keresi a hibát, a nő még vissza akarja állítani azt ami kezdetben volt, a behodolás megalkuvás, ónbecsúlés romlás, örök remény hogy ez még jó lehet, és a körforgás az abúzusok utáni béke aztán vissza. Hullámvasút.


Akivel ismerkedem ugyanez. Nagyon törődő, udvarias, apránként halad, de mindig egyte jobban megnyit, érdeklődése módszeresen folyamatos, mindent tudni akar, de visszafogva nem faggatózós nem tapadós hagy teret, észrevétlenül halad, lopózik be a magánszférába, a bizalomba, észre se veszed magad ill olyanokon kapod magad, hogy de olyanokat megosztasz vele, amit amugy nem írnál le neten ismerkedéskor, mert vagy nagyon magánügy, vagy kellemetlen rádnézve, de elárultad saját magadat óvatlan pillanatodban, és így tovább.

A bántalmazók is a szerepükből álcából soha nem esnek ki. Végig tudatosak tehát pl soha nincsenek zavarban, soha nem hibáznak, nincs egy véletlen elejtett rossz szó, utalás, kisebb incselkedés sem, határok feszegetése sem, végig tudatosan tudják hozni a tökéletest.

Ilyennek tünik a pasi mint a profi manipulátorok, akik amugy bántalmazók.


Vagy túl sok filmet néztem?

Vagy redflag?



#normális #túl udvarias #túl profi
2023. okt. 25. 19:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezt ne bonyolitsd ennyire túl. Lehet, hogy csak nem hülye és megvan az összhang. Élvezd a beszélgetést! Aztán ha elkezd manipulálni, akkor egy mozdulattal tiltod.

Viszont ha ennyire nem tudsz bizni senkiben és mindenhol a jeleket keresed, hogy hátha bántalmazó, akkor nem kéne még ismerkedni. Nyilván valaki megsebzett, rossz tapasztalatot szereztél. De jobb az ilyet elôbb feldolgozni, meggyógyitani a lelked, és utána ismerkedni.

2023. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
87%

"Akivel ismerkedem ugyanez. Nagyon törődő, udvarias, apránként halad, de mindig egyte jobban megnyit, érdeklődése módszeresen folyamatos, mindent tudni akar, de visszafogva nem faggatózós nem tapadós hagy teret, észrevétlenül halad, lopózik be a magánszférába, a bizalomba, észre se veszed magad ill olyanokon kapod magad, hogy de olyanokat megosztasz vele, amit amugy nem írnál le neten ismerkedéskor, mert vagy nagyon magánügy, vagy kellemetlen rádnézve, de elárultad saját magadat óvatlan pillanatodban"


Ezt hogy kell értelmezni?

Mindig csak te vagy a téma?

Kérdező ez a te felelőséged, hogy kivel mit osztasz meg.

Erre nem tud rávenni senki, ha te nem döntesz úgy, hogy meg szeretnéd osztani. Ha valamire valaki nem akar válaszolni, akkor a másik hiába kérdezget, az lesz a válasz, hogy "magánügy, vagy erről nem akarok beszélni".

Ha meg valaki tolakodó, és azt érzed, hogy faggat össze vissza, magáról meg tudatosan nem mond semmit, akkor dönthetsz úgy, hogy nem foglalkozol vele.

Mindig hallgass a megérzéseidre. Ha érzed, hogy valami nem kóser, akkor lehet, hogy hallgatni kellene rá.

2023. okt. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
41%
túl sok filmet nézel.
2023. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 October15 ***** válasza:
25%

Szerintem rakd picit takarékra a Mistert meg a hasonló csodákat. :D Ne keverd a poreszt a valósággal. Persze léteznek magasan funkcionáló pszichopaták, de nem véletlenül róluk csinálnak filmet és nem Átlagos Jánosról aki hazaérve összeveri az asszonyt mert hát most éppen úgy érzi és még tud mozogni a kőbányai után. Lássuk be az sokkal kevésbé lenne izgi a női nézőknek.


Nyilván semmi sem lehetetlen, de az azért ne legyen már redflag, hogy a csávó normálisan viselkedik és nem annyit bír odavágni, hogy "Szia mizu?".

2023. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

De már lehet most manipulál.

Ugy szed ki belolem solgokat hogy én eszre sem veszem. Ez nem az hogy én lennék mindig a tema. Bármikor en kérdezek szívesen mesél ír, nyitott könyvet mutat. És beszúr olyanokat hogy ő ha ismerkedik csak egyetlen eggyel. Már most arról biztosít hogy csak én, meg a kizárólagosságrol. Ez is annyira tipikusan bántalmazókra vall.


Kb 100 mindenben velük teljesen azonos.

A bántalmazóknál is azt írják az az összes redflag hogy valahogy túl tökéletesnek érzel mindent.

Szinte csak azzal árzlják el magukat hogy sehol nincs hiba.


Mert pl egy ősznte szivu srác csak bénázik vmit vagy zavarban van vagy azt se tudja mit irjon hova hívjon el megesnek amolyan emberi hibák bizonytalanságok, a bántalmazókban ilyen nincs egyszerűen. Mindig kész válaszaik vannak mindenre tudnak azonnal reagálni és csak ők irányítanak de úgy hogy azt hiszed hogy te. Hogy a te kedvedben jár. De csak azért tesznek így mert módszeresen mennek előre és csakis előre apránként csonk hiba nélkül.


Kíváncsi vagyok ahogy így az én tempómban meghagyva (hol írok hol hanyagolom)de kirtóan folyamatosan mégis jelen van es mindig ugyanúgy "szerepben", hogy mikor tudom meg ki ez valójában?

2023. okt. 25. 20:11
 6/46 A kérdező kommentje:
4 de ő valahogy nem csak normális hanem túl normális. Sehol egy hiba.
2023. okt. 25. 20:12
 7/46 anonim ***** válasza:
34%

A nők nem is szoktak túlgondolni semmit…



🤡🤡🤡

2023. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%
Ha túlságosan normális akkor nem normális ez biztos. Mindenkinek vannak hibái, mindenki bakizik, nincs tökéletes ember. Persze lehet tévedek veled együtt, hagyj neki egy kis időt még hátha rajta kapod, hogy mégis normális. Addig komoly személyes dolgokat ne ossz meg vele, csak vedd lazán őt ha tudod. Ha nem megy sehogyse, akkor inkább tovább ne ismerkedj vele.
2023. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
93%

"De már lehet most manipulál.


Ugy szed ki belolem solgokat hogy én eszre sem veszem."


(#2)

Úgy beszélsz, mintha nem magadtól osztanál meg dolgokat, hanem erőnek erejével rávesz, te meg csak ezt elszenveded.

2023. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
85%
Paranoiai . Javaslok egy elmegyogyaszt aki segit rajtad.
2023. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!