Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha vki mindig hosszút és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki mindig hosszút és értelmeset ír és udvariasan, az valami bántalmazó lehet aki ért a nőkhöz?

Figyelt kérdés

Eddig akikről tudok bántalmazo kapcsolatokról ott ilyen gentlemanak csak a pasik, hogy teljes tiszteletet adnak a nőnek, lenyűgözőek, kizárólagos figyelmet(tehát az összes nöt ejtik kizárólag egyetlen egyre tapadnak rá), minden fókusz figyelem egy nőre irányul csak, a legapróbb részletek is érdeklik, kibontakoztatják a nőt az megnyílik és konnyedén avatja be így a bizalmába magánéletébe, személyes adataiba dolgaiba esetleg titkaiba, elèrik a szinte vakon bizalmat, képesek nagyon apránként is haladni de mindig csak előre, a nőnek még teret hagyva, abszolut behálózás.


Aztán ugye mindenki ismeri a filmet az első abúzusok amikor a nö nem érti, meg amikor a nő még magában keresi a hibát, a nő még vissza akarja állítani azt ami kezdetben volt, a behodolás megalkuvás, ónbecsúlés romlás, örök remény hogy ez még jó lehet, és a körforgás az abúzusok utáni béke aztán vissza. Hullámvasút.


Akivel ismerkedem ugyanez. Nagyon törődő, udvarias, apránként halad, de mindig egyte jobban megnyit, érdeklődése módszeresen folyamatos, mindent tudni akar, de visszafogva nem faggatózós nem tapadós hagy teret, észrevétlenül halad, lopózik be a magánszférába, a bizalomba, észre se veszed magad ill olyanokon kapod magad, hogy de olyanokat megosztasz vele, amit amugy nem írnál le neten ismerkedéskor, mert vagy nagyon magánügy, vagy kellemetlen rádnézve, de elárultad saját magadat óvatlan pillanatodban, és így tovább.

A bántalmazók is a szerepükből álcából soha nem esnek ki. Végig tudatosak tehát pl soha nincsenek zavarban, soha nem hibáznak, nincs egy véletlen elejtett rossz szó, utalás, kisebb incselkedés sem, határok feszegetése sem, végig tudatosan tudják hozni a tökéletest.

Ilyennek tünik a pasi mint a profi manipulátorok, akik amugy bántalmazók.


Vagy túl sok filmet néztem?

Vagy redflag?



#normális #túl udvarias #túl profi
2023. okt. 25. 19:54
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azt gondolja mindebki csak manipulalni akarja, annak komoly paranoias betegsege van. Ilyenekbol lesznek a teveszmes elmebetegek.
2023. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, találtam neked leendő partnert akitől nem kell félned majd ennyire, ha van kedved írj rá nyugodtan, ő is társat keres nagy erőkkel úgy láttam. Ő nem ír se hosszasan, se pedig udvariasan, értelmesen pedig végképp nem. Nála nem kell félni a manipulációtól hiszen ahogy én láttam ő csupán egy egyszerű munkásember lehet, aki csak őszinte, tiszta játszmamentes párkapcsolatra vágyik. Pont ahogy te magad is? Nála nem kell majd tartani attól se, hogy folyamatosan tökéletesen válogatja meg a szavakat, és hogy megjegyzi amit mondasz neki, mert ha jól láttam inkább csak beszélni szeret, figyelni nem annyira. Szóval ő mindenben a tökéletes ellentéte annak amitől itt most félsz, szóval akkor bizonyára nem bántalmazó és teljesen biztonságos kapcsolat építhető vele. Keresd fel, írj rá, szívesen a segítséget :) Még közös témátok is lesz sok, mert őt is nagyon sokat manipulálták párkapcsolatban, állítása szerint.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. okt. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

#42:


🤣🤣🤣Kiégtem a válaszodon.🤣🤣🤣

2023. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

42-es, ez nagyon jó 😆

Kár, hogy a kérdező eltűnt.. a másik kérdésénél már panaszkodott, láttátok?

"Legutobb ieram hogy egy pasi pont ugy kezdi ahogy a bántalmazók mindenben egxezoen ugyanazokkal a manipulaciokkal.


Erre kihoznak engem bolondnak. Töröltem is."


🤣

2023. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%
Xddd
2023. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 October15 ***** válasza:
42.: Ok ez gold volt. :D Also örülök hogy megtudhattam, hogy ha megütnek az a szeretet jele. Átadom az infót egyik ismerősömnek akit ezek szerint az apja igen nagyon és sokszor szerette gyerekként. Vagy ez csak párkapcsolatnál igaz? :D
2023. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!