Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha vki mindig hosszút és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vki mindig hosszút és értelmeset ír és udvariasan, az valami bántalmazó lehet aki ért a nőkhöz?

Figyelt kérdés

Eddig akikről tudok bántalmazo kapcsolatokról ott ilyen gentlemanak csak a pasik, hogy teljes tiszteletet adnak a nőnek, lenyűgözőek, kizárólagos figyelmet(tehát az összes nöt ejtik kizárólag egyetlen egyre tapadnak rá), minden fókusz figyelem egy nőre irányul csak, a legapróbb részletek is érdeklik, kibontakoztatják a nőt az megnyílik és konnyedén avatja be így a bizalmába magánéletébe, személyes adataiba dolgaiba esetleg titkaiba, elèrik a szinte vakon bizalmat, képesek nagyon apránként is haladni de mindig csak előre, a nőnek még teret hagyva, abszolut behálózás.


Aztán ugye mindenki ismeri a filmet az első abúzusok amikor a nö nem érti, meg amikor a nő még magában keresi a hibát, a nő még vissza akarja állítani azt ami kezdetben volt, a behodolás megalkuvás, ónbecsúlés romlás, örök remény hogy ez még jó lehet, és a körforgás az abúzusok utáni béke aztán vissza. Hullámvasút.


Akivel ismerkedem ugyanez. Nagyon törődő, udvarias, apránként halad, de mindig egyte jobban megnyit, érdeklődése módszeresen folyamatos, mindent tudni akar, de visszafogva nem faggatózós nem tapadós hagy teret, észrevétlenül halad, lopózik be a magánszférába, a bizalomba, észre se veszed magad ill olyanokon kapod magad, hogy de olyanokat megosztasz vele, amit amugy nem írnál le neten ismerkedéskor, mert vagy nagyon magánügy, vagy kellemetlen rádnézve, de elárultad saját magadat óvatlan pillanatodban, és így tovább.

A bántalmazók is a szerepükből álcából soha nem esnek ki. Végig tudatosak tehát pl soha nincsenek zavarban, soha nem hibáznak, nincs egy véletlen elejtett rossz szó, utalás, kisebb incselkedés sem, határok feszegetése sem, végig tudatosan tudják hozni a tökéletest.

Ilyennek tünik a pasi mint a profi manipulátorok, akik amugy bántalmazók.


Vagy túl sok filmet néztem?

Vagy redflag?



#normális #túl udvarias #túl profi
2023. okt. 25. 19:54
1 2 3 4 5
 11/46 October15 ***** válasza:
15%

Oké ezen a ponton kiáltok KAMU-t. :D


Amúgy érzitek, hogy mennyire veszélyes egy ragadozóvál állunk itt szemben... a világ másik fszáról kiszúrták 1 film alapján! Igazi master mind, rettegjetek pls.

2023. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Nagyon jó kérdést tettél fel!

Láttad a Kaméleon című filmet? Ajánlom megnézni, ott is a nők maguktól nyitották ki a szívüket és sajnos egyben a pénztárcájukat is! Mit tudsz a pasiról? Társadalmilag egy szinten vagytok? Vigyázni kell, lankadatlan éberség! 😊 33/N

2023. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén szólva teljesen rám illik ez a leírás, emellett szó szerint ugyanezt mondta nekem a lány akivel beszélgetek

"Ugy szed ki belolem solgokat hogy én eszre sem veszem"

Bár én nem tudok róla hogy manipulatív pszichopata lennék, inkább csak bizalmat árasztok. Jellemző, hogy az emberek megosztanak velem olyan dolgokat, amiket másokkal nem.

Szerintem nem kell egyből a legrosszabbra gondolni

2023. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Mert nem magamtól osztottam meg. Senkinek nem irtam pl még le meg nem is mondtam el olyat amit neki a neten úgy hogy még személyes ismerettség sincs.

Voltakepp saját magamon döbbenek le allandóan.

Meg pl eleinte nem is igen írkáltam neki, nem.is néztem mindig fel, de mivel apránként halad igy soha nwm is tűnt fárasztónak vmit mindig visszareagálni gyors, es megint magamon döbbenek le hogy újabban már folyamatosan vagyok vele szinte kontaktban!

Eddig el-elvétve írtam, de már meg kezd egész napokat átszővő lennj az egész. Hajnalban, munkában , szünetben, melo után lefekvés előtt. Ez is csak most tűnt fel saját magamon.

Teljesen mintha a "kezében" lennék.


Ez nem normális. A bántalmazók 100%-osan ugyanezek. Hogy egy nő lassan azt se fogja tudni hol van.

Nem paranoia, ugyanis bántalmazók pszichopaták az valóság. Léteznek. És sokan is vannak.

Azt nem tudom csak hogy ő is az akkor vagy nem?

2023. okt. 25. 20:30
 15/46 anonim ***** válasza:
72%
Én részben értelek kérdező. Van egy alapelv, ha valami túl szép hogy igaz legyen, akkor az többnyire hazugság. Csak az a baj ha mindenhez így állunk, a legszebb dolgoktól fosszuk meg magunkat az életben, mégpedig túlzott óvatosságból. Szóval azért nem ártana észnél lenni. Mi van ha tényleg ennyire normális, és ennyire érdekled, sőt ennyire lenyűgözöd hogy bármit megtenne érted, mert egyszerűen így érez feléd? És akkor egy ilyen férfit eltaszítanál végül, puszta paranoiából, aki mellesleg lehet hogy a tökéletes párod lehetne. Szóval értem hogy paranoiád lehet, akár még rossz élmények hatására is (volt esetleg már hasonló eset a múltadban mint amitől most félsz?). De azért tudni kell hogy a legtöbb esetben a paranoia nem valóság, hanem magunkat húzzuk bele a túlgondolt félelmekbe. Tehát eszerint mérlegelj minden esetben.
2023. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
75%

"És beszúr olyanokat hogy ő ha ismerkedik csak egyetlen eggyel. Már most arról biztosít hogy csak én, meg a kizárólagosságrol."


Hát ez a rész nekem se stimmel. Én inkább letiltanám. Ígérgessen akinek akar.🤷

2023. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
30%

Kérdezd meg tőle:

"Pszichopata vagy-é, miiii????

Válaszoljááá"

2023. okt. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket fulmajánlást is.

Nekem ijesztő a pasi.

Most ahogy felnéztem megint hosszu üzenet és tele olyasmivel hogy már szinte nem is a témát olvasom vagy amiről szó van hanem az jön át ahogyan ír. Az a kedvesség törődés vagy inkább figyelem. Megjegyez mindent elejtettmondatom(a bántalmazók memóriája is tűpontos mert gyűjtik az infokat amiket később ellened használnak fel), es olyan mintha az érzések jönnének át mintha a lelkemhez szólna a hangnemmel, és nem a betűkben a lényege. Mintha vmi "kapcsolódást" alakítana ki.

Nem éreztet amúgy köztünk szintkülönbséget de van. Egyedül egy nő "elveszve" a világban meg ő aki mindent meg tud "oldani" stabil. Meg férfi akinek egy villanykörte se téma.


Érdekes egy "játék" most ő, a többi közül kitűnik nem kicsit.

2023. okt. 25. 20:45
 19/46 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, én a pasi helyében menekülnek mert Te vagy a beteg, nem Ő
2023. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
85%

Ha ennyire gyanús, miért nem tiltod?


Lehet, hogy nem alaptalan az aggodalmad. Küldött képet? Google Lens-be behúzod, rákeresel a kép forrására. Ha pl Linked in jön ki, akkor kamu a pasas. Vagy videohivásban csekkold le.

Ha ez oké, de még mindig rosdz érzésed van, akkor tiltsd le. Nem kell ezen ennyit problémázni, végül is pár napot beszélgettetek, nem egy 15 éves házasságot dobsz el.

2023. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!