Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más férfiaknak is fáj nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfiaknak is fáj nagyon lelkileg és mentálisan hogy nincs egy szép barátnőjük?

Figyelt kérdés

Egészségem van, biztos családi háttér(nagyon jómódú szülők), egy átlag munkám, és rengeteg szabadidőm is, de egy szép barátnő borzalmasan hiányzik annyira fáj hogy nincsen, ha meglátok egy szép lányt mindig az jut eszembe hogy nekem nincs és olyan rossz érzés fog el hogy nekem miért nincsen.


Amikor interneten ismerkedtem mindig csak csúnya vagy átlagos lányok találtak meg, így nem lehetett senkim. Annyira hiányzik egy szép lány. Pedig minden jó lenne életemben, de ez annyira kínzó érzés, bárcsak eltűnne.


Férfiak ti is hasonlóan éreztek? Akik magányosak.



2023. okt. 29. 16:55
1 2 3 4
 21/35 Senior Séf ***** válasza:
100%

Szép dolog a maximalizmus, csak éppen ebben az esetben nem célravezető. Tegyük fel, hogy összejön neked egy szép nő. Hogy a bánatba fogod őt megtartani, ha nem szereztél előzőleg gyakorlatot kevésbé szép csajok oldalán? Mert az ám a kihívás, nem a megszerzés!

Arról nem is beszélve, hogy nem a legszebb nőt kell párodnak fogadni, hanem aki a legszebbé teszi az életedet.

2023. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Utolsó majd tanulok a sikeretlen kapcsolatból. De nincs gusztosom összejönni egy nem széppel. Vagy most próbáljam legyőzni az undoromat?

És ez gondolom náluk is így müködhetett amikor neten elkerültek és bocsi nem jössz be, vagy csak tiltás a képem után. Külsőre vacak voltam nem elég jó és ezért kell javítanom mindenáron, vagy egy szomorú barátnő nélküli ember maradok


Bár ezzel a hozzászólással azt támasztod alá hogy a lányok egyformák vagy nagyon hasonlítanak, és ha szereztem kapcsolati tapasztalatot akkor megtudom tartani már a lányt.

2023. okt. 29. 18:24
 23/35 A kérdező kommentje:
Nem mondtam azt hogy a legszebb nőt akarom, csak hogy egy kifejezetten szépet. Ő nagyon boldoggá tudd majd tenni, pusztán ha oldalamon van
2023. okt. 29. 18:40
 24/35 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, vagy annyira helyes/jóképű férfi kategóriában, mint amennyire szép barátnőt szeretnél?
2023. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Ezt mondom pont hogy nem vagyok, nyilván azért nem jött össze sosem interneten, élőben meg nem volt olyan ismerösi körömben.

Szóval pont ezért akarok változni, hogy lehessen egy szép barátnőm, addig edzek, adok külsömre amig sikeres nem leszek, vagy abba halok meg hogy megpróbáltam mindent amit lehetett, úgy elviselhetőbb, hogy mindent megtettem, mint hogy beérjem egy nem széppel sose lehetek boldog olyan mellett ránézni sem jó, és kapcsolat a másikkal való kommunikációról együttélésről szól hosszútávon, hogyan szerethetnék olyat akire ránézni sem jó?

Még egy szép lány látom mindig a szépségét, már az boldoggá tesz ha az enyém lenne, szivesen törödnék foglalkoznék vele

2023. okt. 29. 19:02
 26/35 anonim ***** válasza:
84%

24-es vagyok. Egyetértek, hogy nem kéne összejönnöd olyannal, akit nem tartasz szépnek, vonzónak. A kölcsönös vonzalom, hogy tetsszen a partner, ez nagyon fontos. Persze előfordulhat, hogy egy olyan lány, akit átlagosnak láttál az elején, megismered és egyre szebbnek látod, de a végeredmény ugyanaz. Tehát, hogy számodra szép lesz és kész.


Tegyél meg mindent, hogy a legjobbat hozd ki a külsődből, és lehet, hogy talán akad majd olyan lány, akit te szépnek tartasz és ő pedig téged jóképűnek, mert lássuk be léteznek egyéni preferenciák, valakinek lehetsz nagyon jóképű akkor is, ha nem vagy 10/10-es.

Nem árt az sem, ha jól tudsz kommunikálni nőkkel és jó a humorérzéked. Ezt nőként mondom, ezek a tulajdonságok megváltoztatják a szemünkben a külsőtöket is (de azért legyen meg az igényes, ápolt külső!!)


Hajrá! :)


29N

2023. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
A kommunikációban elég béna vagyok viszont, ott talán jóval többet kellene fejlödnöm mint külsőben, bár úgyis első körben csak a külső számít
2023. okt. 29. 19:17
 28/35 anonim ***** válasza:
78%

Nekem az a véleményem, hogy gyakorolnod kéne a nőkkel való flörtölést MINDEN HÁTSÓ SZÁNDÉK NÉLKÜL. Lehetnek ezek rövid, akár egymondatos flörtök különböző élethelyzetekben (azért kollégákkal inkább ne nagyon erőltesd). Legyél kedves, semmiképpen ne nyomulós vagy túlságosan szexuális. Bókolhatsz, de azért ne ess túlzásokba. Csipkelődős flörtölés is lehet, de mindenképpen olyan, amivel nem sérted meg a másikat, hanem inkább megnevetteted, és enyhe szexuális feszültséget keltesz.


A legfontosabb az, amit az elején írtam: ne legyen benned semmilyen elvárás, hogy ebből akármi is lesz (szex vagy párkapcsolat). Egyszerűen csak magáért a flörtölésért csináld, hogy a másik napját és a saját napodat is szebbé tedd. A nők megérzik azt, ha valami hátsó szándék, elvárás van a közeledés mögött, és látszik valakin, hogy mennyire görcsösen, kétségbeesetten keres egy párkapcsolatot.


Hogy hogyan érd el, hogy a nő azt lássa, hogy nincs semmilyen hátsó szándékod? Ezt csak egy módon lehet, úgy, hogy tényleg ne legyen, engedd el. :)


29N

2023. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
58%

Szólj anyádéknak, hogy zárják el egy időre a pénzcsapot, hogy megtanulhasd, milyen küzdeni valamiért. Egy hajszállal nagyobb esélyed lenne barátnőre(bármilyenre, mert gondolom csúnya sincs), ha nem lennél ilyen 0 értékrenddel rendelkező senki.

Azt hiszed, neked minden jár, pedig a valóság az, hogy nem jár semmi. Csak amíg az anyagi dolgokat, tárgyakat ennek ellenére megkaphatod, nem tudod elfogadni, hogy a nőket nem, mivel ők legnagyobb bánatodra élőlények saját akarattal, nem tárgyak.

2023. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget 28-as, és egyébként a hátsó szándékkal nem lenne gond, mert élőben eléggé rossz az önbizalmam ha egy lány/nő tetszik, és nem erőltetném hogy rögtön siker lenne, amit írsz megtudnám tenni akkor már sokkal jobban érezném magam. Szóval mindenképpen elkezdem gyakorolni a jövöben ha lehetőség adódik rá, és mivel mostanában rengeteget mozgok szabadban városban stb ezért néha-néha botlok olyan szituációban ahol akár lehetőségem is lenne rá, és talán egy lány is küldött jelet, nem ismerem de jött velem szemben kerékpáron, kicsit rám mosolygott és egy alig hallható hellót köszönt nekem amit elharapott, de mire tudtam volna reagálni már gyorsan eltekert, eléggé leblokkoltam és sok ilyen van, hogy talán mintha lenne vmi jel, de nem tudom értelmezni vagy lassan és már akkor mindegy. Persze az is lehet csak beképzelem.


Mindegy nagyon nagyon köszönöm hogy próbálsz segíteni, értékelem.



29,es

Ez elég undorító hozzászólás tőled, van értékrendem, nem vagyok senkiházi.

Igen lehet hogy nem tanultam meg annyira küzdeni mert anyagi téren biztonságban voltam (bár nem elkényeztetve). És pedig lehetett volna barátnőm, már volt aki le is akart jönni hozzám megismerni annyira tetszettem neki, és élőben is volt hogy elhívott egy kávéra, de nekem nem tetszettek és ezért nem lett semmi. Szóval tudom hogy nem vagyok reménytelen.


És nagyon is tisztelem a nőket, de nem tudok azzal mit tenni ha sokan nem vonzanak, attól én még tisztelem őket, az lenne a gond ha így mennék bele kapcsolatba mert ha nem vonz akkor nem tudom szeretni, és ez vele sem lenne fair.

2023. okt. 29. 19:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!