Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet igaz az az állítás hogy ha egy nő rendes, tisztességes, kedves, figyelmes, hűséges férfit szeretne, akkor könnyen találna, mert sok ilyen férfi van, csak a nők nem vonzódnak az ilyen férfiakhoz?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 12:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10, 10ből 8 ilyen? HOl élsz te? WOnderlandben?


És jó, azt hittem az alap, hogy nem csak az az elvárás, hogy hűséges meg kedves legyen, hanem élet szempontjából is vannak feltételek.

Merthogy igencsak igénytelen az, akinek annyi elég, hogy a másik kedves és nem csalja meg...

2023. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Forditva megy, a problemat az okozza, hogy sokan nem veszik komolyan a red flageket, es emiatt olyan kapcsolatokba kerulnek, amibol persze menekulni akarnak. Tehat eleve a rossz halmaz az elsodleges, es vannak aki joparszor belevalasztanak, mire eljut az agyukig, hogy nem ott terem a normalis tars.
2023. okt. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11


Hát pontosan ezt mondom! Hogy ez már csak a végpont, pontosan ezért írtam azt is, hogy hazudnak a nők!


Mert minden nő ezt emeli ki, de ezt megelőzi még kb. 10 dolog amit nem fogok ismét leírni.


Szóval igen, van 10-ből 8 ilyen férfi, csak ahogy már írtam, a nőknek NEM ez kell. Erről pofáznak, de ez csak duma, mert ha valid is, ez nagyon a lista hátulján van.

2023. okt. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Részben igaz. Viszont ma már nem a lovagregények daliás hőseire buknak a mai nők.
2023. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13, akkor azt gondolod, hogy le kéne írni minden egyes ismerkedésnél, hogy az ideális férfi rendszeresen fogat mos, felnőttként nem az anyjától függ, meg ilyenek?

nem gondolod, hogy kicsit hosszú lenne az a lista, ha egyszer minden szarságot le kéne írni amit az ember amúgy kb alapnak vesz?


Én sem írom le, hogy a potenciális jelöltem mosson naponta 2x fogat, legyen önálló, tartsa el magát, tudjon háztartást vezetni, tudjon félretenni stb, mert akkor csak egy feltételhalmazzá válik az egész beszélgetés vagy profil.

És az a nag yhelyzet, hogy te sem írod le minden elvárásodat pont ugyanezért. Ha meg igen, akkor vagy használhatatlan a profilod vagy a veled való beszélgetés, vagy pedig borzalmasan igénytelen vagy.

Akkor meg minek veted ezt mások szemére?


Egyszer anno egy osztálytársam elkérte a sázmom. Mondtam, hogy "20-as.... tötötötöt"... aszondja megcsörget. Nem csöng ki, hibás szám... a végén kiderült, hogy nem írta be elé, hogy 06. És én voltam a köcsög, hogy nem mondtam. Hát bocs, azt hittem tök alap, hogy Magyarországon két magyar telefon között egyértelmű a 06.

Na, ilyen a feltétellista is. Van egy cosmó tök alap. Az a szomorú, hogy pl a hűsg már nem az egy kapcsolatban és így ki kell emelni.. De legközelebb a fogmosást is ki kell hangsúlyozni.

2023. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!