Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit akar egy 38 éves egy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar egy 38 éves egy 25 éves lánytól, tényleg csak barátkozást?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. Van egy 38 éves kollégám, utóbbi két hónapban intenzíven közeledett hozzám, nekem kicsit bejön bevallom mert érett gondolkodású, nagyon vicces hihetetlen jó ember...

Ő azt állítja hogy nagyon szimpatikus vagyok neki de mint nő abszolút nem vonzom és csak barátságot szeretne tőlem. Én mint egy fiatal csinos lány ezt nagyon nem akarom elhinni, éppen ezért belementem hogy felmenjek hozzá filmezni, kíváncsi voltam mit lép, akar e próbálkozni.. legnagyobb meglepetésemre abszolút semmi próbálkozás, tényleg messzebb volt tőlem, csak beszélgettünk még egy puszi sem csattant el a találkozó végén. Számomra ez teljesen hihetetlen mit akar ez a férfi tőlem....?


2023. nov. 1. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Lehet tényleg csak barátkozik. Mint nő nem áll fel a faxa rád.
2023. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem jössz be neki, enyike keress magadnak más pasit
2023. nov. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Pedig van ilyen is. Nekem is van pár ilyen férfi haverom.
2023. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Jó, hát azért ennyi esze neki is van, hogy nem az első adandó alkalommal akar rádmozdulni amint a lakására értek.
2023. nov. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Hűha, nem minden pasi akar dugni, nahát! 😲

Képzeld kérdező vagyunk így ezzel sokan férfiak, csak ti nők annyira azt hiszitek, hogy "minden férfinek csak a szex kell", hogy mikor szembe jön a valóság meg kicsit meg vagytok zavarodva, mint te most.

2023. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Mekkora bohóc vagy, megmondta hogy nem vonzódik hozzád. Ezek a mai kis picák azt képzelik, hogy mindenki hasra esik elöttük, mert ők olyan gyönyörűek.
2023. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

Márpedig valóban nem hazudik.


Neki nem tetszel ennyi.

2023. nov. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!