Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sikerülhet ilyen barátot...

Sikerülhet ilyen barátot találnom 25 éves férfiként?

Figyelt kérdés
25 éves férfi vagyok. A lényeg az, hogy hedonista vagyok. Ami engem igazán érdekel az életben az a szex, meg jókat enni -inni. Szeretek sportolni (futni). Kedvelem a rock zenét és a scifiket. Szoktam prostikhoz járni, sok prostis sztorim van. Családalapítás és gyerekvállalás nem érdekel. Célom is max annyi, hogy szeretnék jobban megtanulni gitározni, meg esetleg a futás, de azzal sincs kifejezett célom, csak szeretem. Inkább ilyen kamaszos gondokodású vagyok. Viszont rég nincs olyan barátom sajnos, aki szintén ilyen lenne. Leginkább a nők és a szex érdekel tehát. Aki szintén jár prostikhoz meg szereti a szexhez kapcsolódó dolgokat, témákat, szerintem jó haverok lennénk. Van itt valaki, akit hasonló dolgok érdekelnek és lenne kedve ismerkedni?

2022. aug. 31. 09:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Akinek lenne kedve, írjon nyugodtan privátban
2022. aug. 31. 09:03
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hány prostinál voltál? Én csak 21-nél. Elég drágák sajna.

Evés, ivás, dugás nekem is jöhet minden mennyiségben, igaz én szeretnék komoly kapcsolatot, csak nem jön össze. Gyereket nem szeretnék. Futni utálok, nem sportolok semmit. 28/F

2022. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Te most tényleg egy olyan barátságot keresel, amit a prostizás meg a b.szás tart össze? 🤣😂🤣😂 Hát, nem vagy egy bonyolult lélek. 🤣
2022. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is hedoinista vagyok, de a prostizás nem az én műfajom.
2022. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Férfira gondolsz e barát személyében?
2022. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Olyan egyszerű vagy mint egy ék! 😂😂😂😂😂😂
2022. szept. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Gyengeagyú ösztönlény.
2022. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Hát mi más xD

De még annak is béna, agyilag kisgyerek..

2022. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Ha mindketten egyformán hedonisták lennétek, egymást sem tudnátok elviselni.Azért kell más is az életben. Majd öreg korodban megtudod, hogy nincs senkid, semmid.
2022. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretnék családot majd, tehát nem vagyok ilyen beállítottságú, de olyan jó hogy mindenki meg akarja mondani a kérdezőnek, hogy milyen ő és hogy éljen :D ezért tart itt a világ ahol, főleg ez az ország :D Aki másképp akar élni, az mind nyomorék nem? Lemerem fogadni többségetek egy szaréletű valaki, aki sokmindenben hiányt szenved, azért vagytok ilyen keserűek. Akinek vannak érzelmes pár, illetve baráti kapcsolatai, van pénze, illetve nem teljesen ostoba, az érzi magát annyira jól, hogy ne így reagáljon. Ne aggódj kérdező, találhatsz ilyen barátot, de a magyarok többsége ilyen mint itt olvasod:) Ez ne vegye el a kedved, szegényeknek van elég bajuk.
2022. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!