Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalon találhatok valóban extrém nagy méretű/ 180 kg+-os/ hölgyet?

Figyelt kérdés
Talált már valaki ilyet? Itt a gyakorin van ekkora nő? Nagyon szeretnék ismerkedni ilyen testalkatú nővel.

2023. nov. 3. 08:42
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Van a Ducitárs,Teltlányok,de ezeken max.120-130 kg-os nők vannak.

Rendkívül kövér nők egyiken sincsenek. Sajnos....

9-es: nem vagyok beteg!Minden férfi,akinek kövér nő a párja,beteg?

2023. nov. 4. 11:10
 12/33 anonim ***** válasza:

#11 Én nem a 9es vagyok, de a szerintem ő is arra gondolt,

a nő beteg aki ilyenre hízott. Ez már a mozgásképtelenség határa.

Fétis fogalmával sem vagy tisztában.

2023. nov. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
11# nem, nem minden férfi beteg, akinek molett, vagy kövér nő a párja, akinek viszont egy kórosan elhízott nő sem elég kövér, mert "csak" 130 kiló, az beteg. Az ilyen 70 körüli BMI, amire te gerjedsz, az vagy értelmi fogyatékossággal is járó betegségekben alakul ki, vagy pszichiátriai problémákkal is együtt jár, de ugyanúgy zavar, mint pl az anorexia nervosa, csak a másik pólusa, és éppúgy életveszélyes állapot. A gerjedelmed meg egy beteges fétis, pont azért fétis, mert te kizárólag erre gerjedsz, és nem tudnál vonzónak tartani egy jófej , "csak" 120 vagy 90 kilós nőt. Ugyanúgy egy beteges fétised van, mint aki pedofil, és csak a gyerekek izgatják, vagy aki gerontofil, és csak az öreg nénik. Az a férfi, akinek kövér a párja, nem beteg, mert ha szereti, nem akarja szenvedni látni, támogatja a fogyásban, ha egészségügyi gondja van. Te ellenben a másik, egy súlyosan beteg ember, magatehetetlenségére, hörgésére, fájdalmaira izgulsz kizárólag, és elhagynád, ha 190 kilóról lefogyna 110-re, mert nem akar szenvedni, pont ezért vagy beteg, méghozzá nem is kicsit.
2023. nov. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes okfejtést. Az óriási tévedés,hogy egy 180 kg körüli nő már szinte mozgásképtelen.Volt ennél nagyobb kedvesem,s dolgozott,részben otthonról,takarított,főzött stb. Gyerekkora óta kövér volt,nem miattam hízott meg.Viszont tudtam neki segíteni,mind fizikailag,mind lelkileg.

Szerettem őt.Ennyit a "fétisemről".Amúgy hormonzavaros volt,nem tudott lefogyni.

2023. nov. 5. 18:58
 15/33 anonim ***** válasza:
Miért lett vége a kapcsolataidnak?
2023. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Az előzőben említett kedvesem kiköltözött Angliába,a testvére szerzett neki nagyon jó munkát.
2023. nov. 5. 19:25
 17/33 anonim ***** válasza:
49%
Milyen munkát? Sem szellemi, sem fizikai munkát nem képes végezni egy ilyen, meg hogy jut ki? Kétszáz kilósan nem ülhet repülöre sem.
2023. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Kitűnő informatikus,perfekt beszél angolul.Miért ne ülhetne repülőre? Magyarországon azt hiszik,egy 200 kg körüli ember már magatehetetlen. Ez óriási tévedés. Aki már nem tudja magát ellátni,az 250 kg felett van.
2023. nov. 5. 20:10
 19/33 anonim ***** válasza:
Ok, válaszolj: ha a 200 kg körůli kedvesed orvoshoz fordulna, hogy normálisan élhessen, le akarna fogyni 60 kilósra, hogy ne legyenek izületi fájdalmai, ne kelljen fuldokolnia, ne haljon meg fiatalon, képes legyen gyereket vállalni, támogatnád ebben? Vele maradnál, ha 60 kg körül lenne mert nem egy beteg fétis a fontos, hanem a szerelmed egészsége?
2023. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
18# reptéren dolgozom, ilyen,ekkora utas nem szállhat fel egy gépre sem egyrészt, az meg a másik, hogy egy állítólagos szerelemben miért hagyott volna el téged.
2023. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!