Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalon találhatok valóban extrém nagy méretű/ 180 kg+-os/ hölgyet?

Figyelt kérdés
Talált már valaki ilyet? Itt a gyakorin van ekkora nő? Nagyon szeretnék ismerkedni ilyen testalkatú nővel.

2023. nov. 3. 08:42
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

19-es:sok orvosnál volt,de megunta a gyógyszereket,mert nem fogyott,de más gondjai is előjöttek.Hormonzavaros volt,kisgyerek kora óta kövér.Megszokta már,hogy hatalmas túlsúlyt cipel.A fogyása feltevés,nem tudom hogyan reagáltam volna rá.Nyilván nem tiltottam volna meg neki.

20-as:pedig repülővel ment ki Londonba.Nem tudom hogyan,nem voltam ott.

Lehet két jegyet vett......

2023. nov. 5. 20:28
 22/33 anonim ***** válasza:
21# nem tud úgy kimenni, hogy két jegyet vesz, próbálj már meg hihetöbbet hazudni.
2023. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy ment ki,hogyan ült le.Írtam,hogy nem voltam ott.Amúgy Amerikában hogyan repül a több ezer 200 kg körüli ember? Csak azt ne mondd,hogy egyik sem ül repülőre......
2023. nov. 5. 20:57
 24/33 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy Amerikában nincs több ezer 200 kg körüli ember, az a néhány, aki van, meg nem repülhet. Ha szerinted igen, forrás?
2023. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy felárat kell fizetniük.
2023. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Viccelsz? Lehet több tízezer az ekkora emberek száma Amerikában?

Amúgy egyik barátom kb. 160 kg,s már többször repült.

Elkanyarodtunk a kérdésemtől: extrém kövér nőt keresek!

2023. nov. 5. 21:15
 27/33 anonim ***** válasza:
57%
De, beteg vagy, pontosan így értettem. Aki konkrétan csak a kóros, eltorzult testre bukik, az nem ép mentálisan. És nem, nem mindenki ilyen agybajos, akinek kövér társa van. Lehet szeretni a másikat a testalkata ellenére, lehet támogatni, boldognak lenni vele. De nálad nem erről van szó. Az egészseges testalkat nem vonz, csak az, ami korai halállal jár a másiknak, és keserű, korlátolt élettel. Fetisizálod a testüket, nem törődve a jólétükkel, életminőségükkel, halálukkal, csak a cerka álljon a megfelelő mennyiségű redőre, meg lötyögő zsírra. Ennyi hajt téged, nem több. Nem a személyiségük, nem a jellemük, nem a jó társaságuk, az, hogy társ... Stb. A te fajtád a legrosszabb, ami egy kövér nővel történhet. Szövetségesnek, támogatónak tetteted magad, miközben erről szó sincs. Undorító vagy.
2023. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Számomra te vagy undorító,a mindent tudó" megmondóember."Aki ismeretlenül becsmérli a másikat,névtelenül. Meg kellene kérdezni azokat a kedveseimet,akik nagyon kövérek voltak,hogy kihasználtam-e őket? Ellenkezőleg. Mindenben segítettem őket,szerettek engem.Te meg osztod az észt....
2023. nov. 5. 21:24
 29/33 anonim ***** válasza:
26%
Kár így letámadni a kérdezőt! Akit keres, az MÁR el van hízva. Tehát nem ő teszi ilyen kövérré a hölgyet, nem ő eteti erővel amíg 180 kg lesz! Ilyen a gusztusa, erről nem érdemes vitázni.
2023. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Pontosan erről van szó.Egyszerűen ez tetszik,még ha hülyén hangzik is.Azt is tudom,hogy a férfiak zöme undorodik a kövér nőktől.
2023. nov. 5. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!