Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalon találhatok valóban extrém nagy méretű/ 180 kg+-os/ hölgyet?

Figyelt kérdés
Talált már valaki ilyet? Itt a gyakorin van ekkora nő? Nagyon szeretnék ismerkedni ilyen testalkatú nővel.

2023. nov. 3. 08:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#29 Szóval akkor szerinted az is rendben van, amikor valaki anorexiásokra gerjed? Csak mert pontosan ugyanarról van szó a másik végletben. És igen, ilyen is van, és azok a lányok/nők is "már olyanok", amikor egy beteg elméjű rájuk talál, és fetisizálja a csont és bőr testüket. Ha az egyik nincs rendben, akkor a másik sem.

Kérdező, nem kell ismerjelek ahhoz, hogy megvessem a fétisedet, és azt, aminek kiteszed a nőket, akiket előadsz, hogy "szeretsz".

2023. nov. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
42%
29-es vagyok. A kérdező normálisan válaszolt minden kérdésre, pedig alaposan provokálták! Csúnya dolog a nőket -most mindegy, hogy anorexiás, vagy 3 mázsás- csupán a "gerjedelem" tárgyának tekinteni. A kérdező válaszaiból kiderül, hogy esetében ilyesmiről szó sincs, de ezt figyelmen kívül hagytátok. Talán belátod, hogy nem baj az, ha eggyel kevesebb 2 mázsás nő lesz magányos, hanem társra talál.
2023. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

32-es:nem értem még most sem,hogy miért zavarja vad idegen embereket az,hogy tetszenek nekem a nagyon kövér nők.Mintha bűnöző lennék.....

Tudom,hogy sok az ostoba és rosszindulatú ember.Amúgy a kérdésemre alig válaszoltak.

Én ha kérdést írnak ki,arra válaszolok,nem másról kezdek okoskodni.

2023. nov. 6. 11:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!