Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként kérhetném azt férfiaktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kérhetném azt férfiaktól,hogy önéletrajzzal és motivációs levéllel kezdjék az ismerkedést?

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 02:06
 11/92 anonim ***** válasza:
90%
Ah... kérheted.
2023. nov. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
84%

CV: 61 vok

Motiváció: "anyagi támogatást,lakást,kocsit,ruhákat,nyaralást " kapok.

2023. nov. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem nagyon helyesen gondolkodsz! Támogatlak az elképzelésedben/elvárásodban.


A legeslegtöbben csak kalandorkodnak az oldalon. De a való életben, még KERESZTÉNYNEK HAZUDVA(!) magukat is csak szórakoznak mások érzelmeivel.

2023. nov. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Megteheted, de aki erre azt reagálja, hogy oké, és küldi, az már minőségtelen ember. Tesztnek se jó. Nem jó olyan teszt, ahol te tűnsz önismeret 0-nak.
2023. nov. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
7%

Régen is javarészt érdek kapcsolatok voltak. Most megint az a "világ" van. Legalábbis a középkorúak és az idősebbek között.


A fiatalok talán még hihetnek az álmokban. Egy bizonyos életkorig.


13-as válaszoló voltam.

2023. nov. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
93%
Igen ès referenciàt is kèrjèl feltétlenül az előző kapcsolataiból😄
2023. nov. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
94%

02.06

mostanában nagyon unatkoznak a biztonsági őrök az éjszakai műszakban ;DD

2023. nov. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 anonim ***** válasza:
89%
Incel troll.
2023. nov. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 anonim ***** válasza:
90%

Önéletrajz: 55 éves vagyok, öt gyerek & három elvált feleség.

Motivációs levél: Még mindig szexelni akarok. Nagyon motivált vagyok, nagyon buszhatnékom van.


Kérdező, ez így megfelel?


Vagy egy ilyenre vágysz:

Önéletrajz: 21 éves, lelkes ifjú, sosem voltam házas, de nagy gyakorlattal rendelkezem a szex terén.

Motivációs levél: Bizonyos anyagi feltételek (ház, kocsi, havi 1M fizetés) megléte esetén el tudom játszani, hogy szerelmes vagyok beléd, és tudok szexelni akár 80 éves hölggyel is.

2023. nov. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező elég szomorú hogy ilyen a felfogásod. Így nagyon kevés az esélye hogy találsz olyat.de még ha talász is nem biztos hogy őt pont te érdekled és kölcsönös az érzése..

Így ne keress magadnak senkit.

ha nem azokat nézed benne hamarabb Inkább ha megdugatod magad nagyobb az esélye.

2023. nov. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!