Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként kérhetném azt férfiaktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kérhetném azt férfiaktól,hogy önéletrajzzal és motivációs levéllel kezdjék az ismerkedést?

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 02:06
 21/92 anonim ***** válasza:
12%

13-as és 15-ös válaszoló vagyok.


Továbbra is támogatom az elképzelésedet Kérdező! Én mostanában próbálok kihátrálni egy olyan "pár"-kapcsolatból, ami végülis kisebb katasztrófa.


Hiába tűnt magasan kvalifikált Úriembernek az illető, akinek erkölcsi magaslatai vannak - hát nem azt kaptam, amit vártam.

2023. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
75%
Nos, bevált? Özönlenek a minőségi férfiak cv-vel a privát üzeneteidben? Nem? Hát, ez ilyen... :'D Aki ennyire elkeseredett, az nem lesz minőségi, arra mérget vehetsz.
2023. nov. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
86%

Mekkora ötleted van már, kérdező...

Tudod:

Előre megyünk, nem hátra.

2023. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom, ez nem komoly, mert ha az, akkor a kérdező igencsak el van szállva magától.

N

2023. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
76%
Kérdés jelentve
2023. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a publikációs listát is csatolni kell.

És ellenőrizni fogom! :D

[link]

2023. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
86%

#8 vagyok:

Oké kérdező, de ha így nézem, akkor ha kapok egy jobb ajánlatot, akkor beadom a felmondásomat :D


Ha egy ilyen csaj kevés lenne, nem nyújtana kellő lehetőséget a fejlődésre, kibontakozásra...akkor váltok.


Szoftverfejlesztő és gamerként vagyok kellően kreatív, hogy egy ilyen hülyeséget is megírjak akár, nem kihívás...a probléma a mögöttes bugyutaság.

Egy nézőpont szerint lehet(ne) kreatív ez a dolog is, de nálam inkább a szánalmas kategória, ha valaki már így kezeli az emberi kapcsolatok is. Sokan kimondatlanul is üzletként kezelik, de ez teljesen megerősíti ezt.

2023. nov. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
91%
Én ezekhez még csatolni szoktam a vér típusomat, egy 3 hónapnál nem régebbi teljes körű orvosi vizsgálati eredményt és egy szakember által kiállított mentálhigiéniai igazolást is arról, hogy minden rendben van. Ezzel rendszerint a 2. fordulót is letudom egyben. Egyéb információt már csak személyes találkozón adok ki.
2023. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
77%

Akkor a nőtől azt kérem férfiként,hogy mutassa be a földhivatali igazolást a tehermentes ingatlanáról, az érvényes forgalmi engedélyt a kocsijáról,egy munkáltatói igazolást a munkaviszonyáról.

Na ugye ez nem is olyan sok elsőre?

És elvárható,ha korrektek akarunk lenni.Ja igen és elvárom a nőtől,hogy anyja,apja ne lakjon vele,lehetőleg még egy városban sem,legjobb ha pár megyével arrébb élnek.

Így össze lehet hangolni a nők és a férfiak mai elvárásait és közösen lehet indulni az útra :)

2023. nov. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
86%

Itt az önéletrajzban a volt munkahelyek rovatba a volt kapcsolatok és ott szerzett tapasztalatokat illene bele írni??

Exektől kell ajánlólevél??

2023. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!