Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként kérhetném azt férfiaktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként kérhetném azt férfiaktól,hogy önéletrajzzal és motivációs levéllel kezdjék az ismerkedést?

Figyelt kérdés

2023. nov. 5. 02:06
 71/92 anonim ***** válasza:
94%

A 67-es válaszra van valami reakciód, kérdező? Ha te elvárod a klasszikus férfi szerepeket és lovagiasságot, akkor te is vállalnád a klasszikus női szerepeket, mint házimunka, gyerekekkel való foglalkozás, főzés, takarítás, viszonylag kevés én-idő, állandó készen állás a szexre, mint hitvesi kötelességre? Vagy csak a shoppingolás, drága ékszerek, ajándékok vannak, amiért cserébe csak a puszta jelenléted jár? Felhívnám a figyelmed, azóta átment a világ egy emancipációs folyamaton, amit én férfiként is határozottan tudok támogatni.

Szóval az erre való válaszadást sikerült elegánsan megkerülni.

Amiről te beszélsz, az egy totál egyoldalú dolog, én pedig férfiként is maximálisan tudom támogatni az egyenlő szerepeket, ne csak egyik félre vonatkozzanak, hanem mindkét félre, hogy fel vannak osztva a szerepek, és az ismerkedés is egyenrangú(!) a felek között. Hála Istennek, én többnyire ilyen nőkkel ismerkedtem és jártam a múltban, és ilyen társsal vagyok együtt jelenleg is.

2023. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
*Nem csak a 67-es, hanem 68-as válaszra is értettem a 71-es kommentet
2023. nov. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem a kérdező egy 34 éve b7szatlan, 58 éves MILF, magas egzisztenciával rendelkező HR-es vénlány.

Nem is értem, miért maradt vénylány.

De legalább nem kell attól félni, hogy egy gyereket akaszt a szerencsétlen pasas nyakába!

2023. nov. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 A kérdező kommentje:
73,esetedben kiválóan működne a szűrő és egyből kukába kerülnél a kádgyári szalagmunkás stílusoddal.Sajnos rengeteg hozzád hasonló,alsó osztályú pasi van,aki azt hiszi,hogy a nőknek tetszik ez az előember stílus.
2023. nov. 6. 00:09
 75/92 anonim ***** válasza:
97%

A USC-n PhD végzett, férjezett nő vagyok két gyerekkel, és a 73-as válaszomat fenntartom :D

A férjem pl. bottal sem piszkálna meg téged.

2023. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 A kérdező kommentje:
75,magadból indultál ki ezek szerint?Férjednek sikerülhetett jól manipulálnia és idomítania téged,sajnálatos.
2023. nov. 6. 00:34
 77/92 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező az utolsó kommentedre 76. válaszoltál a saját kérdésedre..

Ilyen elvárások alapján "ne magadból indulj ki" ne csodálkozz ha nem találsz senkit ha már itt is így megpecsètelnek.

Mert sajnos amit te szeretnél az nem így működik..főleg "ilyen elvárások alapján".... Csak te gondod így hogy működik..Vedd észre magad...

2023. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
71%
Elég jó nő akármit kérhet. Ha úgy nézel ki, mint Monica Bellucci a fénykorában, akkor nincs olyan agybeteg kérés, amit ne rohannánk teljesíteni. De ha nem, akkor nem.
2023. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
34%
Faluhelyen erre mondják, hogy: EZ IGEN E!
2023. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:
95%
Szóval tényleg léteznek női incelek!
2023. nov. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!