Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni magányos nők belegon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni magányos nők belegondoltak volna, hogy akár boldog családos életük lehetne már könnyen, ha visszaírtak volna csak itt gyik-en?

Figyelt kérdés

Még csak nem is kéne társkeresőre regisztrálniuk, meg semmit se csinálni. Én férfi vagyok, de amikor néha kiírok egy kérdést, amiből nem derül ki egyértelműen hogy férfi írta ki, mert ilyen uniszex kérdés, lehet a kérdés feltevő férfi is nő is, már akkor is sok privát üzenetet kapok férfiaktól akik ismerkedni akarnának, társat keresnek.

Vannak akik már egyből bókolnak is, hogy pont egy ilyen okos, intelligens nő kéne nekik mint én. Szó szerint már több bókot kaptam itt gyik-en arról hogy milyen jó NŐ vagyok, mint egész életemben arról hogy milyen jó pasi vagyok. Mindezt néhány nem egyértelmű kérdés alapján.

És ezek amúgy tök normális pasik voltak, normálisan kezdeményeztek, nem bunkón, és el tudtam volna levelezni velük, csak nem vagyok nő.. De ha a nők az ilyeneknek hajlandóak lennének visszaírni, akkor már bőven akár egy boldog családi életük lehetne, családi házzal, gyerekekkel, karácsonyfa alatt mosolygó családdal. Ehelyett meg itt fikázzák a férfiakat sokan már évek óta.


Soha nem gondoltak még bele, hogy ilyen egyszerű lenne párkapcsolatot találniuk és boldog életet élniük?


2023. nov. 6. 12:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Nekemis sok normálisnak tűnő pasi írt itt. Az, hogy valaki szépen, bókolva ír, nem jelenti azt, hogy garantált vele egy boldog házasság és jövő. Vannak itt tényleg értékelhető normális férfiak, de azért egy szépírás alapján nem lehet megállapítani, hogy boldog családi élet vár az adott illetővel. 26n
2023. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%

Persze, nyaliznak. Aztán ha nem úgy alakul, akkor rögtön utolsó qrva leszel.

Havonta ha ket levelet kapok, de azok is inkább nyomdafestéket nem tűrok.

Ha ismerkednek, akkor sem itt

2023. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%
Nice try, kérdező :D
2023. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Par arccal mar beszelgettem itt. De a vegen kiderult h vagy perverz vagy hazas vagy debil. Ja es a szexualis celozgatosok nem bokok!
2023. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Kizárt, hogy ismerkedjek egy olyan nyomival, aki azt sem tudja, hol lakom, hány éves vagyok, hogy nézek ki stb, de csak azért rámír, mert egy válaszomból kiderül, hogy nő vagyok. Ez kb az utcán befüttyögés szintje.
2023. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
91%

"Vannak akik már egyből bókolnak is, hogy pont egy ilyen okos, intelligens nő kéne nekik mint én."


Szeretnék ezekről screenshotokat, mert én ilyen "milyen kedves, aranyos, jólelkű, bájos nő vagy" üzenetet 100%-ban akkor kapok, ha szépség rovatban leírom a melltartó méretem.


Egyébként nekem pont olyan férfi kellene többek közt, aki NEM akar gyereket.

2023. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert színjáték kapcsán írnak egy üzenetet az nem = boldog jövővel. Sokan próbálnak udvariasak lenni hogy kompenzálják a 300 ezres egyszerű melós mivoltukat vagy éppen hogy igénytelen a megjelenésük.
2023. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Többnyire beteg f-aszok írnak ide (tisztelet a kivételnek).

Pont az volt a legbetegebb arc, aki elsőre a legnormálisabbnak tűnt. Konkrétan potenciálisan veszélyes.

2023. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%
Gyk-ról, nagyon jó vicc :D A többség itt szimplán sérült, vagy valami sokkal rosszabb. És ugyanez mint a #8 csak a másik oldalról, a legnormálisabb, jószívű, intelligens és jólelkű nőről derült ki hogy a fenntartott látszat ellenére valójában milyen hideg, számító, önző és manipulatív. Soha többet...
2023. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt még hozzáteszem (6-os vagyok), hogy évek óta itt vagyok, rengeteg privit kaptam, válaszolok is, ezért tudom, hogy kummantasz.


Az első üzenete a többségnek normális, de mint a pokol tüzét, úgy kerülik a férfiak a kérdést, hogy ismerkednél-e. Nem akarnak nemet kapni.


Ha van időm, el szoktam azzal játszani, hogy Fluimucil Ábelként hányadik "de miééért?" kérdésre nyögik ki, hogy ismerkedni akarnak.


Plusz ritkán van olyan, hogy azt hiszem, kifogtam valakit, akit érdekel az adott téma, mert a bevezetőben ír arról. Akkor írok egy hosszú választ, végre értelmes vitapartner.


A válasza csak vigyori fej és "az jó", "igazad van", stb. Csak beszéltet, de nem érdekli, mit mondok. Ez onnan látszik, hogy magamat kell bemásolnom neki, hogy elmondtam már valamit.

2023. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!