Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni magányos nők belegon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni magányos nők belegondoltak volna, hogy akár boldog családos életük lehetne már könnyen, ha visszaírtak volna csak itt gyik-en?

Figyelt kérdés

Még csak nem is kéne társkeresőre regisztrálniuk, meg semmit se csinálni. Én férfi vagyok, de amikor néha kiírok egy kérdést, amiből nem derül ki egyértelműen hogy férfi írta ki, mert ilyen uniszex kérdés, lehet a kérdés feltevő férfi is nő is, már akkor is sok privát üzenetet kapok férfiaktól akik ismerkedni akarnának, társat keresnek.

Vannak akik már egyből bókolnak is, hogy pont egy ilyen okos, intelligens nő kéne nekik mint én. Szó szerint már több bókot kaptam itt gyik-en arról hogy milyen jó NŐ vagyok, mint egész életemben arról hogy milyen jó pasi vagyok. Mindezt néhány nem egyértelmű kérdés alapján.

És ezek amúgy tök normális pasik voltak, normálisan kezdeményeztek, nem bunkón, és el tudtam volna levelezni velük, csak nem vagyok nő.. De ha a nők az ilyeneknek hajlandóak lennének visszaírni, akkor már bőven akár egy boldog családi életük lehetne, családi házzal, gyerekekkel, karácsonyfa alatt mosolygó családdal. Ehelyett meg itt fikázzák a férfiakat sokan már évek óta.


Soha nem gondoltak még bele, hogy ilyen egyszerű lenne párkapcsolatot találniuk és boldog életet élniük?


2023. nov. 6. 12:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

Mikos kamasz voltam rengeteg Claud Lelouch filmet láttam és szerettem őket.

Most barátkozom egy francia írónő munkáival aki egyidős velem, rákerestem és ő a felesége ifjúkorom rendezőtitánjának, aki 86 éves, döbbenet

Akkor miről beszélünk hosszútávon, milyen férfi érdeklődésről és kedvességről.

2023. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak akik már egyből bókolnak is, hogy pont egy ilyen okos, intelligens nő kéne nekik mint én. Szó szerint már több bókot kaptam itt gyik-en arról hogy milyen jó NŐ vagyok"


Ez egy hatalmas red flag, ha látatlanban és ismeretlenül írják.

2023. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Igeen, azok a kedvenceim, akik már képcsere nélkül is bepörögnek, és aztán nem értenek a NEM-ből.
2023. nov. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
3%
Aki a nem-ből nem ért, az szimplán idióta, és megérdemli amit kap érte. De én úgy tapasztaltam hogy mindkét oldalról megvan a kommunikációs probléma, sok esetben nem hogy nem hangzik el a nem, hanem épp ellenkezője, ráutaló magatartás van hogy igen, csak így tovább, szóval bíztatás. Mivel jól esik neki is ami történik. Aztán az első vélt vagy valós hibára félrebeszélés, eltünés, ghosting. Végül is vannak talonban mások is nála folyamatosan, mindenki lecserélhető manapság, rendkívül kényelmes dolgok ezek. Főleg ha egyoldalú egóhízlalás a cél. Vagy még rosszabb, te leszel a hibás mindenért egyfajta örjöngő elmebaj keretében, ahol a másik nem lesz hajlandó meghallgatni téged, vagy egyáltalán elfogadni hogy miben mennyi felelőssége volt neki is. Tagadás, hülyéneknézés, teljesen egyoldalú tiszteletlen játszmák, ezt tapasztaltam én itt férfiként. Az meg a legszebb az egészben, amikor valami olyanért támadnak agresszíven, amiről kevésbé tehetsz, ráadásként a másikban sokkal erősebben jelen vannak azok a fajta tulajdonságok, és neked ártott vel. De ő mindezt álszent módon még le is tagadja. És rajtad csattan ugyanannak a többszöröse, amiért ő téged próbál szídni, minősíthetetlen stílusban és eszközökkel Komplett elmebaj...
2023. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%
14 Most előadod 1 db nőről a szomorú történeted (természetesen konkrétumok nélkül, saját szemszögből), és azt várod, hogy ez lefesse a komplett itteni helyzetet és társaságot? A válaszod alapján pont olyannak tűnsz, mint azok, akikről beszéltem. :D
2023. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
3%

Ki mondta hogy egyetlen esetről beszélek? Mellesleg bennem van annyi tisztesség, hogy nem fogok nekiállni részletesen storyzni egy fórumon, főleg ha itt van a másik fél is. Meg minek is tenném, kinek mi köze a személyes dolgokhoz?

Mellesleg nem várok én semmit, a lefestés már folyamatban van az 1. komment óta, én csupán próbálom árnyalni a képet. Ha már szóba jöttek ezek a bizonyos "nem" kimondós elutasítós dolgok. Azt kell mondanom ez közel sem ennyire fekete és fehér, és a véleményem fenntartom, mindkét oldalon megvannak a hibák, amik végül oda vezetnek, ahova.

Az meg külön szép hogy egy komment alapján próbálsz engem minősíteni, kedves 15-ös. Bizonyára te sem az a típus vagy ezek szerint, aki vélt vagy valós sérelmek okán biztosra kijelent a másikról dolgokat. És akinél mindig a másik lesz a hibás, egyéni felelősség pedig nem létezik. Aki felhozza, az már magában ellenség. Ismerős sémák ezek, nem?

2023. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
75%
Arról szólt az egész kommented, hogy rátolod másra a felelősséget, ezek után nem igazán lehet komolyan venni. Sztorizni pedig lehet nyugodtan, ha nem osztasz meg sem felhasználónevet, sem személyes adatokat.
2023. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
4%

"Arról szólt az egész kommented, hogy rátolod másra a felelősséget, ezek után nem igazán lehet komolyan venni."


Mert a többiekére ezt nem mondhatnánk el ugyanúgy? Itt most egyéni meglátásokat közlünk mind, amit tapasztaltunk az oldalon. Ez hogy te mégis belém állsz ezért, csupán azt jelzi hogy érzékeny pontra tapinthattam.

Mellesleg nagyot tévedsz, pont én vagyok aki próbálja mindkét nem dolgait objektíven meglátni. De amikor ezen át támadják meg a valóságérzékelésemet, valaki akiben megbíztam és olyannak éreztem mint amilyen én is vagyok, csak nőben, akkor kissé megváltozik a hozzáállás. Ha próbálsz korrekt lenni és csak azt kapod hogy aljas módon visszaélnek vele, akkor talán máris kevésbé lesz az ember az objektív középpont pártján, hiszen enyhén szólva kibillen onnan. Nem gondolod?

2023. nov. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
5%

Nem gondolom mivel nem tudok mit gondolni a történet ismerete nélkül. De mindenképp fura, ha több nővel is teljesen ugyanez történt.

Én nem ilyen esetekről beszéltem.

2023. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
5%

Te nem ismered a történetet hát persze, most ezt is el kéne hinnem neked mint a korábbi kamu dolgokat? Pont te, aha :) Ha nem látnám amit, akkor is a sérült önérzeted és stílusod lebuktatna, még másik profil mögül is. A többiről nem is beszélve.

De örülj, a csorda beállt mögéd pusztán nemi alapon, legyen meg az örömöd a fel és lepontozással. Vicces dolog hogy a feminizmust te is megpróbáltad nemek közötti egyenlőségnek beállítani, miközben nálad is csak arról szól az egész, hogy női többletjogok, ellenben ha a férfi fogalmaz meg mostanra bármi valós kritikát a nő felé, az támadás sőt sértő. Fordított helyzetben meg még a tomboló elmebaj is elfogadott, ha a férfit kell bántani, hiszen az jár neki, azzal aztán semmi gond, megérdemli... A másik fél totális ignorálásával és meghazudtolásával egyetemben, hiszen ő "veszélyes" és akkor letudva minden lelkiismeret ezzel, hogy esetleg mégis igazat mond. Nyilván a gaslighting, a manipuláció, a folyamatos egóromboló játszmák, az önzőség és kihasználás kicsit sem veszélyes, sőt ezek pozitív dolgok ha nő követi el. Arra mindig lesz felmentés és mentség, hogy az miért járt, és miért van teljesen rendben, ha nő követi el. Sőt egyesek már egyfajta hősi tettnek is előadják mostanra, legyőzték az "ellenséget" hurrá...

A november 2es üzenetet pedig felejtsük el akkor, bár vágom te már rég elfelejtetted. Ennyit a normalitásról, elvekről és becsületről. Te valami nagyon jó embernek tartod magad, kár hogy végig azokért a dolgokért ekéztél, amit én módszeresen egy ideje elkezdtem lebontani és visszavágni magamban, mert én veled ellentétben felfogtam, hogy másoknak ártani gáz. Te a saját sötét oldaladat pedig nem veszed figyelembe, hogy micsoda károkat okozol vele embereknek. Nekem is okoztál, és sok más embernek is az oldalon, ezekkel már tisztában vagyok azóta. És le lehet tagadni, meg lehet játszani az értetlent, mostanra tudom hogy kivel és mivel állok szemben. Túl ismerős volt ez az egész, és áldom a szerencsémet hogy korábban már volt hasonlóval dolgom, mert te még nála is veszélyesebb vagy! És nagyon csúnya vége lett volna ha belefutok a csapdádba, elvakultan követve az érzelmeimet, és az öncélú kihasználós megvezetős manipulációidat.

És most előadhatod a többieknek hogy mekkora elborult elme is vagyok, de aki kicsit is értő szemmel lát, vagy volt már hasonlóban, az fel fogja ismerni hogy mi a helyzet. Ezt az itteni írogatást pedig elengedtem, semmi értelme vitázni egy elvtelen és ilyen szinten manipulatív, valóságtagadó emberrel. Mehet a lepontozás is, nem hat meg túlzottan. Már tudom hogy mennek itt a dolgok.

2023. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!