Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rendben van, ha csak a csendes, kevés baráttal rendelkező, picit félénkebb férfiakkal tudok hosszú és jó párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Erre jöttem rá. Én extrovertált vagyok, fiatalon bulizós voltam, bátor vagyok, könnyen irányítom a dolgokat (most nem arra gondolok hogy embereket, csak pl elintézem amit elkel, nem halogatom, nem félek tőle). Az első 3 barátom introvertált, félénk volt, kevés baráttal, csendesek voltak. Sajnos néha túlzásba is vitték, volt aki egyenesen a véglet volt. Úgyhogy ez nem tetszett, és úgy gondoltam egy hosszabb szingliség után, hogy inkább egy hozzám hasonló férfi kéne. Össze is jöttem eggyel, csak arra nem számítottam, hogy nem tudom kezelni. Azt akartam, hogy az én akaratom érvényesüljön, és ő is. Tehát nem volt semmi kompromisszum. Szakított velem elég hamar és azt is mondta, hogy látszik rajtam, hogyha nekem párkapcsolatom van, akkor nekem kell irányítani, ezt szoktam meg. Ő neki viszont senki ne mondja meg mit csináljon. Mondjuk én így kifejezetten nem parancsoltam meg neki semmit. Utána is volt egy férfi és vele is nagyon keveset voltam együtt, ő ilyen mindenhova elmenős, ezer barátja van, minden nőnek bejön és még direkt keresi is a figyelmüket, szeret csajozni és nem érdekelte, hogy én voltam neki. Vele sem lehetett megbeszélni semmit, tehát pl megkértem hogy ne Tinderezzen, de elutasította a kérésemet, ő csak azért is fog, mert nem tesz semmit meg ha ő nem akarja.


Én nem hiszek az ellenttek vonzzák egymást dologban, de ezek szerint mégis olyan srác illik hozzám, aki az ellentétem? A többiekkel hosszú kapcsolatom volt és jobban is éreztem magam.


nov. 15. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom extrovertált míg én inkább introvertrált vagyok és együtt vagyunk jó ideje. Szerintem nem az a fő probl, hogy valaki csendesebb vagy se hanem,hogy nincs bennük semmi közös, legyen az hobbi, értékrend vagy életcél, valamint az egyik önző a másik éretlen és hasonlók. Nem képesek kommunikálni, kompromisszumot kötni, illetve állandóan áldozatot hoz az egyik/egymásért áldozatot hoznak miközben egyenrangú partnerként kellene működni és nem mártírkodni.
nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Én extrok mellett soha nem éreztem azt hogy irányitani akarnának. Nem véletlenül extrok mindenki bírja őket, én is, az intrók is, extrém szocializáltak elfogadók csendben is tudnak lenni és meghallgatni a másikat eq-juk is magas es empatiát is nyújtanak akkor is, ha színlelik.

Alapvetoen rengeteg barátjuk van és akapcsolataikban is imádva vannak. Általaban nem őket cserélik le, hanem ők cserelgetik a partnereiket is. Es sírnak utánuk.


Ahogy megfigyeltem ők szinte mindenkivek szóba állnak mindenkivel jofejek az utolsó nyugger néniktol kezdve az alja népen is át, a magasan kvalifikált ügyvédekig is.

Barkivel jokat beszélnek és mindenki bírja öket.

nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt mondanám, hogy nem az "ellentétek vonzzák egymást" kapcsolatok működnek igazán jól, hanem a "kiegészítjük egymást" félék. Elsőre talán nincs különbség köztük, de ha jobban belegondolsz, mégis. Lehet hogy közhely, de nem véletlenül szokták azt sem mondani, hogy két dudás egy csárdában nem fér meg. Nem kell, hogy az egyik fél irányítson mindenben, de ha mindkét fél ugyanabban akar irányító lenni, miközben ugyanazokat a teendőket akarná a másikra passzolni, akkor biztos, hogy veszekedés, szakítás lesz a vége.
nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

AZ extro vs. intro párosítás jó tud lenni, mert az egyik is-, a másik is tud valami újat mutatni a másiknak. Az egyiknek pont a pörgősség hiányzik az életéből (az intronak), erre jó példa egy extro barát/ismerős, míg az extro pedig kicsit vissza tud venni magából az intro által.

Egy munkatársammal ilyenek voltunk.

nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!