Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendes, visszahúzódó lányok\n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszahúzódó lányok\nők! Ti hol ismerkedtek? Hogy alakítottok ki párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Hogy tudtok ismerkedni, beszélgetni idegenekkel? Milyen típusú fiúkat\férfiakat talàltatok? Hogy működött a dolog?

Köszönöm a válaszokat!



2019. szept. 1. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen:D

4 évig voltam azon a sz*ron, végül tavaly tavasszal matcheltem a mostani párommal. Előtte randiztam mindenféle típussal, többségük nem jött be. Egy hozzám hasonlóan otthonülősebb, elmélkedősebb párt akartam és végül meg is kaptam :)

2019. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, örülök nektek :D hány évesek vagytok?
2019. szept. 1. 18:41
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

1-es 4 év alatt kipróbálta az összes Tinder fuck boy-t és rájött,hogy mindegyiknek csak szexre kell és hát most talált egy balekot,aki felvállalja.

Ez olyan romcsi *-*

2019. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

25 és 31 :)

2-es, annál több eszem van és óvatosabbra neveltek (meg nem is viszket annyira), hogy azt játsszam, mint a mostani 18-as kislányok. ;) Nem sokan dobtak, inkább el sem kezdődött semmi, mert válogatós vagyok.

2019. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Levelező fősulin osztálytárs. Egy buszmegállóban kezdődött. Aztán sokat tanultunk együtt a neten keresztül. Aztán már nem csak a neten keresztül. Aztán már nem csak tanultunk...:)


Ezen kívül volt még egy munkahelyi ismertség, rövid ideig volt kollégám.


Egy harmadik szintén munkahelyen keresztül, ő nem kolléga volt, hanem munkaügyben mutattak be minket egymásnak.


Ha érdekel, hogyan alakult, azt inkább privátban. De általában komoly lett belőle.

2019. szept. 2. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Facebook és egyszer kipróbáltam a Tindert onnan is lett valakim.

Mindegyik komoly kapcsolat lett, de fuuuuu az egyik nagyon gáz volt; viszont a mostani páromat is ott ismertem meg és 2 éve együtt vagyunk nagyon szeretem és ő is szeret

2019. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!