Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tudják megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják megmondani a nem vonzódás okát, amikor én férfiként megtudom?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor lehet azt hallani, olvasni nőktől hogy aranyos volt, minden olyan jó volt, jól éreztem magam vele ,de nem volt kémia, amikor megkérdezem hogy de mi volt a probléma, akkor ezt nem lehet megmondani, egyszerűen nincs kémia... Nálam ilyen sosem volt, mindig meg tudtam mondani vagy nem volt intelligens vagy nem tudtunk beszélgetni vagy idegesítő volt stb., akivel minden jó volt avval mindig volt kémia is
2023. nov. 18. 11:12
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
91%
Olyan kérdésre vársz választ aminek pont az a lényege, hogy nem lehet pontosan meghatározni. Ebből a megfejthetetlen vonzalomból alakul ki az a szerelem ami egy normális hosszú távú kapcsolatnak az alapja kellene legyen és ezt teljesen képesek elhanyagolni ma a férfiak és a nők is mikor párt választanak. Helyette azt csinálják mint te, méricskélnek, kalkulálnak, osztanak soroznak, ahelyett, hogy azt a vonzalmat élnék meg amit nem az alakít ki benned, hogy a másiknak mi a munkája, mennyit keres, mije van, milye nincs. Nem is tartanak a kapcsolatok, 75 százalékuk végződik szétválással. Mindenki meg is érdemli a sorsát aki így megy bele egy párkapcsolatba.
2023. nov. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
90%

Én nőként meg tudnám mondani, de nem akarom megsérteni a másik fél egóját, akkor szoktam azt mondani, hogy nincs meg a kémia.


Elmondom a legutolsó saját példát:


Valami taszított a férfi illatában (nem volt büdös, csak egyszerűen már 30 centi közelségből valami az orromon át az agyamat bántotta), így neki mondtam. Egyszerűen már a gondolatától, hogy a kezemhez érjen akár, is írtóztam. Teszem hozzá, hogy azóta is barátok vagyunk, de nem is nézünk egymásra másként.

2023. nov. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
84%

“A nők miért nem tudják megmondani a nem vonzódás okát, amikor én férfiként megtudom?”

Mert nem vagynk egyformák. Ezer dologra rá lehetne húzni, hogy de férfiként x dolog nekem megy, neked nőként miért nem? Vagy nőként x dolog megy, neked férfiként miért nem? Egyébként még nemekre lebontani sem feltétlenül jó szerintem, mert én pasitól is hallottam már amit összefoglaltál.

2023. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
88%
Inkább nem akarjuk megmondani, nem kellenek a hülye reakciók és nincs is türelme az embernek magyarázkodni egy idegennek. Nem tetszel valakinek és ennyi.
2023. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
77%
Én meg tudom mondani: egész eddigi életemben amiatt szívtam, hogy másképp vagyok bedrótozva, mint az átlag, más a gondolkodásom, ha úgy tetszik "marslakó", "csodabogár" vagyok. Olyasvalakit keresek, aki értelmezni tudja a gondolataimat, az általam meglátott összefüggéseket. És átlagos emberek között ezt nem fogom megtalálni. (Mondjuk nem is randizom, pláne nem ilyenekkel.)
2023. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
77%

#11 Egyetértve mindazzal, amit írtál, érdekelne a véleményed: szerinted mi legyen azzal, akinek az életébe nem jön el ez a megfejthetetlen vonzalom (majd szerelem)? Akár keresi aktívan, akár csak várja passzívan, elengedve a témát.

Én például az a típus vagyok, aki képtelen megalkudni (eltekinteni ennek hiányától), legfeljebb 1-2 hónapot ha kibírok egy olyan kapcsolatban, ahol amúgy minden rendben a másikkal, "csak" ez hiányzik. Na de már 30 fölött járok... És örökké egyedül sem jó... Még akkor sem, ha valakit nem sürget a gyerekvállalás-családalapítás vágya.

Kíváncsi vagyok, mit gondolsz az ilyen esetekről, mert szerintem nem egyedi az enyém, és én valahol meg tudom érteni azt is, aki ha képes a megalkuvásra, belemegy. Nem lesz jó, ez igaz, de amikor az ember életébe nem akar jönni az, akinek/aminek "kellene", akkor egyszerűen nincs is jó opció, csak a rosszak közül tudja a (számára) kevésbé rosszat választani.

#5

2023. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
84%

A pasik többsége bárkit megdugja egy fotó alapján. Anélkül el tudja dönteni, hogy találkozna vele, hallaná a hangját, vagy látná mozogni. Sokan azt is képesek megdugni, aki nem is igazán tetszik, de kéznél van éppen.

Egy nőnek meg kell az a bizonyos kémia. Vagyis valami megmagyarázhatatlan, ami miatt vonz, amiért szexre megkívánod.

2023. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem azon múlik hogy ki milyen nemű hanem hogy mennyire van gerince.

Én is nagyon sok pasitol megkaptam ezt hogy "nincs veled semmi baj, szép vagy, de nem érzem azt a pluszt". És tegyem ahova akarom.

2023. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
76%

Én pontosan meg tudom mondani. Szerintem ez érzelmi intelligencia kérdése is. Ha valami megmagyarázhatatlan, akkor az illető nem elég tudatos és sokszor az érzés egy trauma reakciót rejt.


Én a kémiát elsősorban a külső vonzalomra értem, az érzésre, hogy megcsókolnám és be tudna indítani. A belső passzolást úgy mondom, nem illünk össze.


Nincs kémia példák:

- a fent említett szag: az ember (főleg a nők) orra nagyon érzékeny arra, hogy kiszagolja, ki illik hozzá genetikailag. A bőre illata nagyon sokat jelent pozitív és negatív irányba. Én ezért kifejezetten nem szeretem, ha erős parfümben jön randira.

- na és a másik szag a szájszag, ezt remélem, nem kell magyarázni.

- aztán a testalkat: nekem nagyon nem tetszik a görbe tartás, vékony, de pocakos skinny fat. Ez sajnos sokszor nem látszik előre a képeken.

- arcra nem jön be (de ezt már képen is látom).

- stb.


Személyiségre pedig az, ha nagyon akadozik, nyögvenyelős a beszélgetés, nem érzem érdekesnek a másikat, nincs bennem a vágy, hogy jobban megismerjem. Látszik, hogy nagyon félénk vagy nagyon introvertált, érzelmileg nem lehet hozzá kapcsolódni, EQ=0, nagyon nem tudatos a saját és mások érzéseivel szemben. Ezek lejönnek egy randin hamar.

Nem tud olvasni a testbeszédből, hangsúlyból, nem hangolódik rá az explociten kimutatott érzelmeimre, fél órán át valami totál érdektelen témáról beszél és nem veszi észre, hogy váltani próbálok stb. A lista végtelen :D


Én általában írásban megmondom utólag a konkrét okot, ha úgy gondolom, hogy elég intelligens ahhoz, hogy jól fogadja és tud is fejleszteni rajta. Ezek általában a belső tulajdonságok. A külsőt valahogy nem merem mondani, pl hogy nem néznél ki rosszul, de néha azért mozoghatnál is egy kicsit, és mennyivel jobb tested lenne... Na érted, ezt hogyan? Azt ne mondd, hogy majd kapcsolatban változik, ha motiválom, mert nem vonzódom addig sem hozzá, és ki tudja, hogy hajlandó-e rá, ha önmagával szemben eddig nem volt ennyi igényessége sem.

2023. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

"vagy nem tudtunk beszélgetni "


EZ nem ok, hanem következmény, tehát ennyi erővel mondhatod azt is, hogy nincs kémia, nem passzol a személyiségetek, nem egy hullámhosszon vagytok.

2023. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!