Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tudják megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják megmondani a nem vonzódás okát, amikor én férfiként megtudom?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor lehet azt hallani, olvasni nőktől hogy aranyos volt, minden olyan jó volt, jól éreztem magam vele ,de nem volt kémia, amikor megkérdezem hogy de mi volt a probléma, akkor ezt nem lehet megmondani, egyszerűen nincs kémia... Nálam ilyen sosem volt, mindig meg tudtam mondani vagy nem volt intelligens vagy nem tudtunk beszélgetni vagy idegesítő volt stb., akivel minden jó volt avval mindig volt kémia is
2023. nov. 18. 11:12
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, miért kellene nekem bármi negatív következményt viselnem amiatt, hogy elutasítok valakit.
2023. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

"Könnyű a kisebbet lenézni és lepontozni, most biztos jobban érzitek magatokat!"


Nem a magasságos miatt, hanem mert undorító a belsőd és a személyiséged.

2023. nov. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
93%

Shortcel felhasználó lebukott. Azt írta hogy időt,pénzt fordít arra hogy nőkkel randizzon holott korábban azt állította egyetlen nő sem érdeklődik iránta, mert mindegyiknek magas férfi kell.

Lebuktál shortcel egy kamuprofil vagy. Ugyanugy jártál mint 39ferfiincel, ellentmondásba keveredtél. A GyakoriKérdések felhasználói mostantól tudják hogy valótlanságokat állítottál.

2023. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!