Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért nem tudják megmond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem tudják megmondani a nem vonzódás okát, amikor én férfiként megtudom?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor lehet azt hallani, olvasni nőktől hogy aranyos volt, minden olyan jó volt, jól éreztem magam vele ,de nem volt kémia, amikor megkérdezem hogy de mi volt a probléma, akkor ezt nem lehet megmondani, egyszerűen nincs kémia... Nálam ilyen sosem volt, mindig meg tudtam mondani vagy nem volt intelligens vagy nem tudtunk beszélgetni vagy idegesítő volt stb., akivel minden jó volt avval mindig volt kémia is
2023. nov. 18. 11:12
1 2 3 4 5
 21/43 shortcel165 ***** válasza:
10%

Ez a nincs kémia a gyáva csajok szövege, akik félnek a következményektől.


Méghogy intelligencia, röhögnöm kell! :D

2023. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
82%
Meg tudják mondani a nők, csak épp nem akarják, mert félnek tőle, hogy megverik/megölik őket, esetleg később zaklatni fogja őket a férfi.A férfiaknak ilyesmitől nem kell tartania.
2023. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
87%
#22 Na, tessék.#21-es hozzászólást olvassátok.
2023. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
85%
#6 Miért, annak jobban örülnél, ha "nem tetszel igazán" helyett azt mondaná a nő, hogy szerinte büdös a szád, undorodik az alap, természetes testszagodtól, gusztustalannak tartja a beszédstílusod, szerinte csóró is vagy, tanulatlan, esetleg neveletlen, bunkó? Jobban esne ezt hallani?Mert ezeken soha nem tudsz változtatni, soha nem fogsz annak a nőnek kelleni.
2023. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
79%
Megtudjuk mondani csak a hisztit nem akarjuk utána.
2023. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
78%
Akkor neked szerencséd volt azokban az esetekben, hogy történt valami olyasmi, ami tettenérhető. Simán akad olyan eset, hogy tök normális a férfi, külsőre sincs vele gond, mert nála objektívan rondább is tetszett már, de nem vonzódom hozzá, és nem lehet megmagyarázni, miért (lehet, ha tanulnék pszichológiát, testbeszédet, akkor tudnám, hogy miért volt ilyen vagy olyan megérzésem). De nekem is volt olyan eset, amikor meg tudtam magyarázni, mert derültek ki a beszélgetés során olyan konkrét dolgok, amik nekem taszítóak voltak.
2023. nov. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
75%
#28: mert ha neked azt mondaná valaki, hogy azért nem kellesz neki, mert komplexusos kis p*csök a háta közepére sem hiányoznak, azt nem hinnéd el?
2023. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon is meg tudják mondani, csak éppen nem fogják. Soha, semmilyen körülmények között.

Viszont ha tahók, a barátnőikkel és mindenki mással kibeszélik a hátad mögött.

Hogy mi ennek az oka? Általában azt szokták mondani, hogy nem akarják "szegényt megbántani". Ez is benne lehet, de valójában csak a reakciódtól félnek, ezért inkább hazudnak mindenfélét össze meg vissza.

Ilyenek a nők.

2023. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 shortcel165 ***** válasza:
6%

28#


Nem, azért nem kellenék neki, mert alacsony vagyok.


Nézz szét bármelyik társkeresőn. Minden nőnek magas pasi kell.

2023. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
80%
Én pl nem akarom megbántani a másikat és nem akarom hallgatni, h mekkora k. vagyok. De hidd el, nagyon is tudom az okot. Ilyen szokott lenni a pénztelenség, munkanélküliség, fű, alkohol, sportfogadás. A nincs kémia meg olyan meguszos duma, ebbe nem lehet belekotni, nem tudok ellene tenni.
2023. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!