Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéken lakva nektek is totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken lakva nektek is totál le vannak halva a randiappok?

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy férfi vagyok, mert mikor kérdeztem pár nő ismerősömet, ők azt mondták, hogy nekik rengeteg a match, pasijelölt a tinderen.

Ez viszont hivatalos 2023-as infó:

Felhasználóinak 78,1 százaléka férfi, 21,9 százalékuk pedig nő

Szegeden élek, de alig akad nő már tinderen vagy évek óta ugyanazokat az arcokat dobja ki pár kivétellel. Ők sem tudom, hogy még aktív profilok-e vagy 100 éve letörölték.


Ti is ezt tapasztaljátok férfitársaim?

Budapesten éltem pár évet, ott tényleg elég sok volt a nő, de a többség ott meg egy kiállhatatlan személyiség volt, szóval ott kevesebb jutott el randiig mint Szegeden a sok match ellenére.


Tényleg lehalt ennyire 2023-ra az online ismerkedés férfi szempontból?


nov. 21. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Pesten lakom ugyan, de sokat jártam Szegedre is. Szerintem egyik másik városban sincs annyi csaj mint ott.
nov. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Kenytelen leszel kimenni a levegore.
nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Nőkènt is ugyanez a helyzet. 25km-es körzetben van vagy 100 találat ami korban megfelel. Ennek nagy rèsze valami ismerősöm, munkatársam. Sokat látásból ismerem, tudom hogy van vagy 3 gyerekük ès házasok (nem úgy,mint a profilukon). A maradèk ismeretlen vagy bűn ronda, vagy ellenszenves valami miatt (fideszes, kocsi/foci mániás, nyelvezik a kèpèn a kutyájával stb).

A legtöbb profil több hónapja nem is volt aktív.

1 nap alatt törlöm is mindig a profilomat. Nem hiányzik a munkahelyemen a sok vigyorgó fej..

nov. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Engem csak Budapestről lájkolnak, (Budapesttől 70km-re lakom) a környékbeliek azok nem állnak szóba olyan pasival aki nem 10/11.
nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként kb. ugyanazt tapasztalom, mint a 3-as, kiegészítve még azzal, amit a 4-es írt, hogy bp-iek részéről lenne nyitottság, sokan is vannak, sokfélék, ég és föld a különbség, csak számomra nem opció a 100 km.

Vidéken ez a típusú ismerkedés is halott.

nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Németországban laktam Frankfurt mellett egy kisebb településen. Meglepődve tapasztaltam, hogy alig vannak férfiak, akik vannak se azok a szőke német cukifiúk :D Gondolom a nagyvárosiak beállítanak 2 km-t és nem dob fel téged nekik.
nov. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt Tatán működik.Szoktak lenni match-ek.Még vissza is írnak a hölgyek.Facebook-os alkalmazással is meg Tinder-rel is.34.F
nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van mondjuk 100 profil, egy része vagy hobbiból van jelen es csak néhány szót ír, vagy nem is reagál, vagy házas es gyerekei vannak, vagy epp az ország másik végében van romonoknal, de hetek kérdése es vidszajon a szabadságról :) igy azert nem biztos, hogy ugyanazt keressük, de bízok a legjobbakban es tisztelet a kivételnek. :) f
nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja
nov. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!