Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A különböző népszerű randiappo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A különböző népszerű randiappokon mint pl. a Tinder a férfiak nagy része el sem jut a nőhöz hogy lássák?

Figyelt kérdés

Tinderen egy nőt jobbra húztam eléggé bejött de semmi match..

Felmentem a chat.hu oldalra és véletlenül ugyanezzel a nővel összeakadtam. Képcsere után mondta hogy mennyire helyes vagyok számára és hétvégén randi is lesz. Mesélte hogy Tinderen próbálkozik még de semmi siker...gondolom nem is láthatott mert el sem jutottam hozzá ha helyesnek lát és mégsem Matcheltünk


2023. okt. 9. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy nem látott, nem dobott még be neki az app. De azért ne hiszem hogy a nagy része ilyen :D
2023. okt. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Nekem az a gyanúm, hohy a Tinder gyakran csak hülyíti az embereket, és direkt arra megy,hogy fizessenek elő. Eleve a kedveléseket is csak akkor látod ha fizetsz, addig csak homályos fotó. Volt,hogy kifizettem egy hónapot, mert gondoltam már megnézem, de itt is beigazolódott,hogy ez is inkább csak beetetés, mert szinte mind az ország másik felében lakott, aki meg esetleg vállalható távolságban, az pedig jóval idősebb nálam, nem csoda,hogy ilyenekkel sosincs eggyezés.
2023. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Igen, Tinder egy eszméletlen lehúzás.

Ha alapvetően nem vagy annyira kelendő elkezd egyre hátrébb és hátrébb sorolni a rendszer, szóval lehet hogy a végén te már hiába húzogatsz bárki bármerre, senkinél nem fogsz megjelenni.

2023. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
A nem vonzó férfiak miért hiszik azt, hogy a tinder egy átverés és csak a pénzre megy? Nem. Csak nem vagy benne a legjóképűbb/magasabb 5-10%-ban, hogy viszonylag sok nő húzzon jobbra és ezáltal viszonylag sok matched legyen. Ennyi. Ezen semmilyen előfizetés, meg semmi nem segít. Aki tényleg jóképű srác a nők szemében, annak van sok matche előfizetés nélkül is. Nem a tinder a vacak, hanem te nem születtél jóképűnek. Jobb lesz neked is, ha előbb fogod ezt fel, mintha utóbb.
2023. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!