Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy önbizalomhiányos nőkkel sokkal boldogabb vagyok párkapcsolatban mint önbizalomtelivel?

Figyelt kérdés
Voltam olyan nővel aki csinos vonzó nő volt és bizony tisztában volt vele hogy ő egy szép jó nő és hogy szinte bármilyen férfit megkaphatna de egyszerűen nem éreztem magam jól mellette, amikor egy aranyos egyáltalán nem csúnya önbizalomhiányos nő volt mellettem hogy úgy senki nem akarja meg nem csinos stb., akkor valahogy sokkal jobban éreztem magam vele
2023. nov. 22. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Neked sincs önbizalmad... Miért akarnád, hogy a barátnőd ne gondolja magát szépnek, ha te rendben lennél magaddal?
2023. nov. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Mert egy önbizalomhiányost könnyebben manipulálhatsz és sokkal több szemétséget el fog neked nézni. Kevés vagy valaki olyanhoz, aki ismeri a saját értékét.
2023. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert te is önbizalom hianyos vagy.
2023. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sokaknak csak attol van önbizalma, ha a másikat lenézheti.

Ezzel csak az a baj ha lenézed a saját társad te magad is ki fogsz belőle ábrandulni így nem lehet szeretni olyat aki a szemedben értéketlen.

2023. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Komfort és biztonságérzet, erre a két dologra tudok gondolni. De ez végeredményében olyan mintha very easyre állítanád a játékot és úgy viszed végig. Valahol nem is annyira korrekt, sőt még tiszteletlenség is, fene tudja. Alapvetően azoknak lehet igaza, akik szerint te sem bízol magadban, és azért választasz olyat, akivel úgy érzed könnyebben boldogulsz majd minden téren. Csak épp a kihívás nem lesz meg, és a tisztelet. Meg hát így te magad se tudsz fejlődni, legfeljebb a manipulációban és játszmákban. A másikat lent tartva, esetleg tönkretéve.

Csak azt tudom javasolni hogy dolgozz magadon kicsit, aztán utána gondold újra ezt a fajta hozzáállásodat is. Hátha mégis változtatnál ezen is végül.

2023. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Te is önbizalomhiányos vagy, ennyi.
2023. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%

Dehogy!!

Nekem van rendesen önbizalmam de ki nem állom azokat a nőket akik magukat annak mondják.

Mert ez inkább egy nagyfokú agreszzió és elakarja nyomni a férfit.

Magyarul csicska kell neki.

Márpedig a nők nagyobb része ilyen.

Dolgozzon a férfi, keresse mega pénzt, de majd az asszony beosztja ,meg eldönti hogy mit kaphat a férfi.

Persze ezt a legtöbb férfi nem veszi észre mert a faxa után megy.

2023. nov. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!