Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék neten ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mielőtt még leírná mindenki hogy személyesen: igen, az lenne a legjobb, DE nem igazán járok bulizni, a baráti társaság elég belterjes, társas hobbijaim pedig nincsenek, és mivel így sincs sok szabadidőm nem igazán esik jól belekezdeni valami újba.

Így marad a net, gondoltam én viszont felmentem most facebbok datingre mert az volt a leggyorsabb, éshát nem volt valami jó a felhozatal. A környéken (szegedi vagyok) szarráfilterezett 15 éveseket, drogos(nak kinéző) rıbancokat és többgyerekes anyukákat dobott be (ez utóbbival annyira nem is lenne baj ha nem 23 éves lennék, azért ennyi idősen még nem akarok apa lenni).

Egyedül akkor dobott be értelmesnek tűnő lányokat az app ha kitoltam a keresési távolságot, de ők meg iszonyat messze laknak, így értelmetlen lenne mert egyelőre az egyetem és a munka is ideköt, a távkapcsolatot meg tapasztalatból tudom hogy nem bírom.


Na most hogy kellőképpen kisírtam magam ezen, tudtok oldalakat, appokat javasolni ahol lehet kicsit értelmesebben ismerkedni?



nov. 24. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Lehet facebook datingen is, de tényleg nehéz kiszűrni a gyerekkel ismerkedő női felhasználókat. Nem mindig derül ki előre, hogy már elvált, vagy épp valofelben van, vagy épp a gyerektartason vitatkozik. Ez elveheti az ismerkedés élét, de azert ne add fel. Próbálj minél elobb talakozni az aktulaisan beszélgetésbe elegyedő női felhasználóval barmilyen felületen is próbálkozol. Úgyis személyesen derül ki, hogy ki keres élő személyt, ki pedig levelezőpartnert. :) Talán. Szintén ebben a cipőben járok..
nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy. :)
nov. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Ittse
nov. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!