Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez ghostingolás lenne és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ghostingolás lenne és ha igen, akkor miért, érdemes még ráírnom?

Figyelt kérdés
Pár hete interneten Megismerkedtem egy nővel azóta minden nap beszélünk szóban is Messengeren, és írásban is. Nagyon sokat írt én is mindig sokat írtam abszolút megvolt a kommunikáció mind szóban mind írásban, viszont három napja nem válaszol az üzenetemre Messengeren, Sőt nem is látta azt jelzi a Messenger, nagyon fura, hogy mi ez, nem tudom hogy miért ghostingolt volna amikor ilyen jó volt a beszélgetés, érdemes még írnom rá, hogy mi van vele ezek után...
2023. nov. 25. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Archívumban vagy vagy kéretlen tartalom lettél felejtsd el
2023. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd ír. Most nincs radhangolódva.
2023. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos jó pár ilyen fér.eg van a világon. Hányok tőlük.
2023. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Telón feldobja, ott elolvasta az értesítéseknél és direkt nem kattint bele.

Ennek annyi haver. Aki nekem 1 napig nem ír azt én alapból veszett ügynek tekintem. De ők se írnak már utána soha hogy mizu vagy valami, szóval be is jött eddig.

2023. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Igen, sajnos elég válogatós es felgyorsult a mai világ..
2023. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam addig nem ghosting, amíg nem találkoztunk élőben.
2023. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pár hete konkrétan hány hét?
2023. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ehet, hogy így akarja lecsengetni a kommunikációt, ha egy általa reálisnak érzett időn belül nem léptél, és nem hívtad el randizni?
2023. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Két dologra tudok gondolni.


Valami olyat sikerült mondanod (akár több dolgot is a hetekben és összeadódott végül) amik red flagek nála, és inkább így a ghostingot látta már jó megoldásnak (elítélem a ghostingot amúgy én is).


Másik opció pedig hogy olyan emberrel találkozott hogy azóta se kép se hang minden megszünt, és csak és kizárólag rá összpontosít és vele akar lenni. (ez meg főleg azok után kínos hogy te magad mondtad elvileg ti is ilyenek vagytok, dehát a mai világban én már nem lepődök meg semmin, úgymond minden űberlhetővé vált)

2023. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!