Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti randiznátok olyan 30-as évei elején járó pasival, aki doktoranduszként munkanélküli, mert a diplomáival nem tud elhelyezkedni, otthon lakik, soha nem volt még barátnője és egyszer már az egyetemről is kirakták, majd visszavették?

Figyelt kérdés
+ a szülei tartják el.
nov. 27. 12:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
62%
Napi troll kérdés?
nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Doktoranduszként kapsz ösztöndíjat, nem?
nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
28%

Hol láttál te valaha olyan nőt, akit a tudás érdekelt? :D

A diploma a nyelvükön nem egyszerű diplomát jelent, hanem lehetőleg jól menő mérnökséget, ügyvédséget, orvos állást. Magyarul, hogy keress sokat.

nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
62%
Nem
nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Hülyének néz titeket.
nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Költségtérítés, azért sajnos nem jár semmilyen pénz.
nov. 27. 14:22
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

Milyen diplomák, miért nem találsz munkát?

Mit jelent hogy kiraktak, és miért?

Ha nem volt még barátnőd, mit csináltál eddig?

Amúgy nem ez számít, szerintem, hanem hogy milyen ember vagy, illetve fejlődés, előrehaladás a jövőre nézve.

nov. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
#3 Szánalmas incel duma.
nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Bölcsész mindhárom diplomám. A távozásom okairól nem szeretnék beszélni, legyen elég annyi, hogy mennem kellett - majd egy hosszabb kihagyás után sikerült visszakerülnöm - máshova...

Nagyon zárkózott típus vagyok, az egyetemen nekem minden a tanulásról szólt, aminek alárendeltem mindent. Nem mertem ismerkedni, mert csak az időben való végzés lebegett a szemem előtt - mindenáron... Ezt minden képzésben elértem ugyan, de utólag kiderült, hogy diplomáim piacképtelenek, barátaim és barátnőm pedig nincs... Nézegethetem az okleveleimet - volt olyan lány, aki próbálkozott nálam, de inkább elhajtottam/lekoptattam őket/összevesztem velük, hogy szálljanak le rólam... Tehát nem a külsőmmel van gond, hanem a maximalizmusommal és a habitusommal...

8 év után jöttem rá, hogy mekkora hülyeségeket csináltam... Az volt az utolsó, aóta nem találkoztam lánnyal magánügyben...

Akkor 26 voltam, ma 34... Szóval két szék között a padló, ráadásul a nagy része a saját hibás döntéseim eredményeként, amiről megvoltam győződve akkor, hogy a legjobb, amit tehettem a jövőm érdekében... Most meg rohanok 35 és 40 felé... Akik próbálkoztak nálam annak idején, már mind férjnél vannak, családjuk van.

Tanítok az egyetemen (gyakorlat - tehát nincs fizetés), ahol a hallgatóknak elvileg rám kellene felnézniük doktoranduszként/tanárként, de igazából csak egy szerepet látnak, amit játszok a tábla előtt... Sokkal előrébb vannak az életben, mint én, mert nincs semmim. Lexikális tudásom van, amiből azonban nem tudok megélni, mert csak a szakmámhoz értek... Mivel részképesség-hiányom van, kereskedelemben való munkára (pl.: pénztár) és szakmunkásnak is alkalmatlan vagyok.

Amikor állásinterjún ezt elmondom, egyből megköszönik, hogy eljöttem...

Ha nem lenne a családom, már az utcán lennék - értelmiségiként...

nov. 27. 14:50
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

Hm, érdekes, köszönöm hogy megosztottad...

Én is le vagyok maradva kicsit, egzisztenciálisan inkább, de nem adom fel, küzdök.

Szerintem nem behozhatatlan a lemaradás, 34 évesen sem.

Sokan követnek el hibákat az életben, fiatalon. Az az első lépés, hogy egyáltalán felismerd.

Tudom utólag könnyű beszélni, de... három bölcsész diploma... ez tipikusan az amivel kitörölheted ugye... talán lehet néha előre látni ezt.

A social skilleket is fejleszteni kell, nem jó ennyire csak tanulmányokra (vagy karrierre) összpontosítani.

Próbálkozott nálad lány, és elhajtottad, veszekedtél...? Miért? Azért ez kicsit kifejtésre szorulna...

De tanárként az is a feladatod végülis, hogy a tanár szerepét betöltsd. Ha át tudod adni a tudást, akkor felnézhetnek rád ilyen tekintetben, a többi tényező nem annyira releváns.

Mit takar a részképesség-hiány?

nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!