Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti randiznátok olyan 30-as évei elején járó pasival, aki doktoranduszként munkanélküli, mert a diplomáival nem tud elhelyezkedni, otthon lakik, soha nem volt még barátnője és egyszer már az egyetemről is kirakták, majd visszavették?

Figyelt kérdés
+ a szülei tartják el.
2023. nov. 27. 12:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

34 évesen hogy lehetsz doktorandusz? 23-25 évesen szokták befejezni a mestert, azóta mit csinálsz? Dolgoztál, aztán visszamentél egyetemre? Azt írod nem tudsz a diplomáddal elhelyezkedni, szóval akkor hogyan dolgoztál? Ha pedig 10 éve vagy doktori képzésen, akkor valamit nem csinálsz jól.. lehet el kéne ezt engedni és valami értelmeset kezdeni az életeddel.


Azért nyugdíjig van jó pár éved. Szóval inkább képezd magad olyan irányba amivel munkát is kapsz. Találj valami sportot magadnak, próbálj többet emberek közé menni. Ha már félig meddig rendbe raktad magad fuss megint neki ennek a nő keresésnek, addig úgy is csak csalódás érne.

2023. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne ilyen.
2023. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%

Rövid válaszom:nem.

Nekem nagyon fura, hogy nem tudsz sehol sem találsz munkát egy egyetemvárosban. Manapság az is elmegy dolgozni, akinek otthon kellene maradnia, mert nem munkaképes.

Keress operátori állást, ha nyelvet, nyelveketsz beszélsz, akkor valami HO ügyfélszolgálati munka.

A lényeg az, hogy ne kifogást keress, hanem megoldást.

Egy nő sem fog eltartani téged csak anyukád.

2023. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
44%
Kosz nem! Kuka redflag
2023. nov. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Minek? Nekem fix megélhetésem van, nem sokra menne a szülei nélkül.
2023. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%
Látszik milyen sokra tartják a diplomát. :D
2023. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%

Ebből is jól látszik, hogy az egyetemi éveknek és előtte a középsulis éveknek valójában NEM a tanulásról kellene szólniuk! SOkkal, de sokkal fontosabb, hogy megfelelően szocializálódj, kapcsolatokat építs, mint bármilyen papír. Bölcsés diplomával is simán előtted a világ, ahogy egy szaros érettségivel is, ha megfelelő kapcsolati rendszert tudtál kiépíteni.

Sajnos a hibás szülői nevelés, a társadalom kamu elvárásainak való megfelelés sok embert taszít ebbe a hibába. Aztán 30+ évesen persze elég sokan rájönnek, hogy mennyire elßaszták az egészet, de visszamenni az időben nem lehet.

Én mindenkinek, főleg ha fiatalabbakkal találkozom azt tanácsolom, hogy a kapcsolataikba fektessenek energiát, mert nem a rohadt papír fogja őket kiemelni a többiek közül.

Aztán persze még mindig azt látni, hogy a "boomerek" sulykolják a fiatalabbakba, hogy "tanulj, tanulj, tanulj, mert nem lesz belőled senki".

Pedig lehet az az egy hétvégi sörözés a szaktársakkal később SOKKAL fontosabb lesz, mint bármilyen értelmetlen lexikális tudást a fejedbe verni.

MINDEN a kapcsolatrendszerről szól, hogy kit ismersz, kinek vagy a kije, kivel vagy jóban stb.

2023. nov. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos nem.

Tavaly ismerkedtem pont egy ilyen sraccal, 33 eves, phd-n van eppen, o ugyan kap osztondijat, de nem igazan tud megelni belole. Jo humoru, muvelt, es mindezek mellett rettenetesen tetszett is, de hosszutavra teljesen felejtos az, aki a letminimumot sem tudja sajatmaganak biztositani. Es nem azert, mert en akarok a ferfin eloskodni, sokkal jobban keresek nala es idosebb is vagyok, de nem sok ambiciot lattam rajta hogy ebbol elorebb lepjen. Fajt erte a szivem mert amugy nagyon jo srac volt, de tul sok rendes fiunak hagytam mar hogy ram csimpaszkodjon :(

2023. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy mégis megélt nélküled is. :D
2023. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

18

A phd nem ambíció?

2023. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!