Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ti randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti randiznátok olyan 30-as évei elején járó pasival, aki doktoranduszként munkanélküli, mert a diplomáival nem tud elhelyezkedni, otthon lakik, soha nem volt még barátnője és egyszer már az egyetemről is kirakták, majd visszavették?

Figyelt kérdés
+ a szülei tartják el.
2023. nov. 27. 12:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20%
Már írtam, hogy a nyelvükön a diploma a jó sok pénz szinonimája. Kár bedőlni az ilyesminek.
2023. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

#20 Nagyon változó. Elit kutatómérnöktől a kékhajú genderszakos elhízott hülyelibáig rengeteg féle embert képzenek doktori iskolákban.


Forrás: PhD hallgató vagyok.

2023. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Most kerültem ide, nem tudom, olvasod-e. Biztos lenne olyan nő, aki randizna veled, ne add fel. Viszont a történeted elgondolkoztató. Nem ártana pszichológushoz menned, mert szerintem nemcsak a tanulmányokra való tekintettel nem ismerkedtél, barátkoztál. Lehet, hogy eleve nagyon rosszak a szociális képességeid, emiatt kerültél nehéz helyzetbe. Még az se zárható ki, hogy enyhén autista vagy, rájuk jellemző ez. Aki írta, hogy a mai világban a kapcsolatépítés fontosabb, mint maga a tanulás, igaza volt. Én is későn, 30 felett jöttem rá, hogy azért nem lett normális karrierem, mert nem voltam átlagos, bulizós fiatal és emiatt kevés baráti kapcsolatom alakult ki, ami a mai világban a boldoguláshoz kevés. Kivéve talán egy-két nagyon keresett szakmát. A te esetedben azt tudom javasolni, hogy koncentrálj az egyetemi karrieredre, próbálj bent maradni a tanszéken és oktatói karriert csinálni. Írod, hogy más terület valami részképesség-zavar miatt nem jöhet szóba, ezért jobb, ha ebben az irányban haladsz tovább. A megélhetésed miatt is fontos lenne ez, mert nem tudni, meddig élnek a szüleid, kell a jövedelem. A nők terén meg ne légy görcsös, biztos találsz idővel valakit. Ha nem megy az ismerkedés, egy jó pszichológus ebben is tud segíteni.
tegnapelőtt 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!