Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen csávóval leállnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen csávóval leállnátok?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok vele kapcsolatban, kérlek segítsetek. Egy 29 éves csávóval ismerkedek és nem tudom hogy mi tévő legyek.


Pozitív tulajdonságok:

- nettó 470-et keres, de a diploma után ez magasabb lesz (prémiumokkal, havi nettó 600)

- 190 cm magas

- két nyelven beszél

- jelenleg egyetemet csinál, elég motivált.

- kedves

- törődő

- 95kg és 187 cm


Negatívumok:

- videójátékozik, hetente 2-3 órát

- anyjánál él, most gyűjt lakáshitelre, jövőre akar venni lakást

- sok a munkája

- sok időt vesz el tőle az iskola

- egy 15 éves autója van

- átlagos testalkata van


Ti mit tennétek a helyemben?


2023. nov. 29. 08:46
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
93%

"sok a munkája


- sok időt vesz el tőle az iskola"


Emiatt nem jönnék vele össze.

2023. nov. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Igen, nálam is ezek azok a dolgok amiért nem igazán látom ennek a dolognak a működését. Egy-két beadandón napokig dolgozik (mérnöknek tanul), és így kb ki se jön a szobából. Mindig azt mondja hogy első a kötelesség és nem akar csúszni a diplomával, mert ezután akar még egyet.
2023. nov. 29. 08:55
 3/57 anonim ***** válasza:
12%
Neki csak lyuk kellene, ne menj le arra a szintre, jó?
2023. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Azt nem gondolom, nem tűnik olyannak. Inkább komoly kapcsolatot szeretne, a beszélgetéseink alapján. De ez a sok dolog ami a negatívumba van írva, elbizonytalanít.
2023. nov. 29. 09:03
 5/57 anonim ***** válasza:
75%
Itt inkabb az a kérdés, hogy egy leiras alapjan celtudatos férfi miért állnak le veled
2023. nov. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Biztos tetszek neki, mit tudom én?
2023. nov. 29. 09:05
 7/57 anonim ***** válasza:
93%
Hiába akar ő komoly kapcsolatot úgyis csak szexre lennél. Ha be van táblázva akkor hogyan akar párkapcsolatot? Hülye vagy hazudik neked.
2023. nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
Azt ígérte hogy csak az eleje ilyen, 3. félév után már nem ennyire para. Szóval ott már a suli mint ilyen faktor kiesik. A munka meg marad, de valamiből meg kell élni. Jobb mintha egy ilyen örök maszekolós szakmunkás lenne, aki nem intelligens és kb H-V csak dolgozik. Volt már dolgom ilyennel is, hiába keresett jól, fel is élte az összes pénzét mert nem volt normális pénzügyi gondolkodása.
2023. nov. 29. 09:10
 9/57 A kérdező kommentje:
Plusz a mamahotel is aggaszt, kíváncsi vagyok hogy lesz e lakása. Meg ha lesz is, az is hitelből, onnantól ez a kereset se lesz valami jó.
2023. nov. 29. 09:15
 10/57 anonim ***** válasza:
100%

Itt nekem egyedül a kevés idő zavaró, de ha mondjuk csak átmeneti, akkor el lehet fogadni. Azért él az anyjánál, hogy gyűjteni tudjon, nekem ez se negatívum ebben a formában. És amúgy téged miért is érdekel, hogy a hitel lejön a keresetéből és akkor annyival kevesebb? Neked nincs pénzed, vagy mi?

35N

2023. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!