Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Leállnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Lányok! Leállnátok egy olyan pasival akinek hátul hiányos a fogsora?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik foga hiányzik hátul? Azért ne :$

Amugy engem nem igazán zavar ha hiányzik egy-két foga, nekem is hiányzik egy hátul.

Csak ne rohadjon meg ne legyen gusztustalan.

2010. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
azt nem is látom :D és csak nem fogom "leellenőrizni"... első randi: te figyelj má, tátsd nagyra a szádat, mond,hogy áááá....hm...nem, bocs, úgy látom hiányzik a fogad, hagyjuk a fenébe :D
2010. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:) kedves volt mind2 :)
2010. szept. 2. 23:35
 4/9 anonim ***** válasza:
egy fogsort meg lehet csináltatni, de egy igaz szerelem ritka
2010. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk taszít egy pasinál(is), hogyha rossz, vagy hiányos a fogazata. Szerintem ennyire mindenki lehet igényes saját magával és a (leendő) párjával szemben. 1, hogy nem szép látvány, 2, hogy kellemetlen lehellet okozója is lehet. Főleg, ha rohad is.
2010. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%

1. fog nem rohad hanem szuvasodik, oxidálódik, korrodálódik, de semmiképp sem rohad(max az ideg). Szilárd anyag nem rohad akármennyire is szerves, sőt pont hogy azért fekete, mert a hiányzó zománc miatt egy oxidált védőréteg képződik megakadályozva a további dentinleválást.


2. kérdezem egyszer egy csajtól, amikor a fogakról volt szó, hogy nagyon látszik -e, hogy romlik a fogam(viszonylag elől ráadásul), de azt mondta észre se vette eddig.


3. mint mondtam romlik pár fogam de soha nem volt büdös a szám emiatt, semmilyen szájszagom nincs, és nem is volt soha, csak ha kiszáradt nagyon a szám, de akkor is inkább kaja meg cigi szaga, ugyanis a nyál ha megfelelő összetételű akkor semlegesíti a szagokat.


4. nem kell naponta 3x mint ahogy a reklámokban van fogat mosni, mert akkor egy idő után lecsökken a száj természetes védekezőképessége, és ha egyszer nem tudsz 1 hétig fogat mosni, akkor bizony rögtön bajok lesznek. Ez már csak úgyanúgy működik mint a hajmosás, 3 napnál gyakrabban mosod úgy fog zsírosodni a hajad, hogy akkor már kénytelen lesz olyan gyakran mosni. Igen, az egészségügy a legnagyobb business a világon.


5. megfelelő tápanyagbevitel esetén képes a fog teljes mértékben regenerálni a sérült zománcot, de ugye ezt nem reklámozzák, mert bevételkiesés a fogorvosiparnak. Ugyanígy nem fogják reklámozni azt a cuccot, amit rákensz 1 hónapig az erősen hiányos fogadra, és még a belső dentinréteg is visszanő tőle. De ez még kísérleti stádiumban van, és valószínűleg abban is fog maradni, hacsak nem egyeznek meg a fogorvosiparral, hogy a filléres előállítási költség feletti részt a fogpótlással vetekedő árból a fogorvosipar kapja majd.

2010. szept. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó - meg tudnál adni valami elérhetőséget? Szeretnék még kérdezni az 5. pontban leirtakról :)
2010. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs vele
2010. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
02:25-nek igaza van. Én amióta csak nyers zöldséget eszem és vegetáriánus vagyok, kifehéredtek a fogaim.
2010. szept. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!