Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz pasival leállnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz pasival leállnátok?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok és tetszik egy srác,ő is 23 éves.


Mindketten egyetemisták vagyunk, de én ilyen bulizós,mindig megyek mindenfele lány vagyok, volt már 2 hosszabb párkapcsolatom. Ő pedig orvosnak tanul és nagyon okos,kedves és nagyon jól néz ki és az első randin közölte velem,hogy neki még nem volt barátnője,mert mindig a tanulásra koncentrált és a sportra(labdarúgó).


Ti belevágnátok vele,lányok ?


2017. márc. 25. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne? Engem ez egyáltalán nem zavar. Ha tetszik a srác és megfog a személyisége pont nem érdekel, hogy volt-e már barátnője. Az már más kérdés, hogy mennyire passzolnátok össze úgy, hogy te folyton bulizni jársz ő meg inkább tanul helyette. Persze, ha őt ez nem zavarja te meg nem veszed a szívedre, hogy nem megy veled akkor működhet, de hosszabb távon ebből adódhatnak súrlódások.
2017. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Persze, siman lehet ennek ellenere egy tok jo kapcsolatotok. Ha esetleg tul sok hiba kibukna, akkor pedig szakitotok... Nem kell vele azonnal osszehazasodni.
2017. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem,már én is inkább a tanulásnak koncentrálok, az nem lehet probléma :)
2017. márc. 25. 13:45
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ne vállald be, ha ezek megálltál gondolkozni :)

22/L

2017. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján persze, kedves, okos, kit érdekel, hogy tapasztalatlan, majd belejön, sok dolog van ami miatt nem jönnék össze egy pasival, de az hogy szűz az nincs köztük... Annyi nehézséged lesz hogy hamarosan itt a vizsgaidőszak, ami egy medikusnak minden idejét felemészti, de ez kb. egy hónap, ha ezt átvészelitek utána már sima ügy :))

20L

2017. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól függ. Lehet valaki szenvedélyes és határozott szűzként is. Ilyen esetben nem lenne probléma.

De ha tutyimutyi, folyton irányítgantni kell és hozzámérni sem mer rendesen, akkor köszönöm, inkább ne húzzuk egymás idejét.

2017. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
te tapasztalt vagy a főzésbe? ha nem, biztos örülnél, ha emiatt valaki elhajtana maga mellől. Pedig ez is ugyanolyan tanulható dolog mint a szex.
2017. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy barátnője nem volt, miért gondolod hogy szűz?
2017. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Szergej55 ***** válasza:
100%
Én nem tudok olyanról, aki nem így születne, szóval ennyi a vélemény.
2017. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, számomra egy ilyen fiú tökéletes lenne. 25N
2017. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!