Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ghostingolás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ghostingolás után levelet írni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy nővel és úgy érzem ghostingolt.. nem olvasta amit írtam és nem is válaszolt rá.. de nagyon sokat beszéltünk és úgy érzem nagyon jól megvoltunk ezért írnék egy elbúcsúzó levelet amiben kifejteném hogy sajnálom hogy eltűnt, de ha így gondolja megértem és én örültem hogy megismerhettem
2023. nov. 29. 13:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5%
persze, volt hogy bosszúból képet is küldtem a farkamról, de azt is csak megnézte és nem válaszolt... furcsa ghosting-oló volt, mindig elolvasta, amit írtam, belekattintott az üzenetbe, de feladtam már
2023. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Minek pazarolnád búcsúzásra az idődet?

Ha még érdekel, írj neki, mintha mi sem történt volna, hogy van, mi van veled, örülnél, ha írna (vagy ha újra találkozhatnátok, ha már találkoztatok valamikor).

2023. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Ez egy nagyon egyértelmű nem. Ne pincsiskedj.
2023. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
88%
Ne legyél pancser. Ha valaki ennyire bunkó veled akkor ne kezdjél el még utána nyalizni neki. Valószinüleg most épp ismerkedik valaki mással, aki sokkal érdekesebb számára. Így működnek a nők manapság.
2023. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz ugyan levelet, de ha az előzőt nem olvasta, nem kíváncsi rád akkor ez is olvasatlanul fog landolni. Ha nekiállsz követelőzni, számonkérni akkor még le is tilt. Annyit írnék max. hogy szimpi vagy, örülök hogy beszéltünk, megértem ha mostanában más dolgod van, ha úgy gondolod majd jelentkezz - ennyi, nem kell több. Bőven elég ezt 4-5 bővített mondatban leírni és kész.
2023. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Írhatsz neki nyugodtan a te értékrended szerint. Nem is biztos hogy olyan taplóparaszt mint akik szerint ez jel, hanem tényleg nincs ideje. Ha meg neki ez a jel, akkor úgyse kár érte. Amúgy ha belekötsz válaszolni fog. De ha szerinted rendes ne köss bele, lehet hogy tényleg nincs ideje, beteg, vagy bepasizott és nehéz az összecsiszolódás, nincs semmire figyelme.
2023. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha az előzőt sem olvasta el, akkor ezt miért olvasná el. Valamikor már nincs értelme tovább erőlködni. Ez is egy ilyen helyzet.
2023. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy ha belekötsz válaszolni fog."


Igazi stalker viselkedés, hogy az számít, hogy válaszol, nem az, hogy azt válaszolja, "kopj le".

2023. nov. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Írd le egy papírra, aztán égesd el. Vannak egy csomóan akiknek ez segít. Annak semmi értelme, hogy őt megkeresd.
2023. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2023. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!