Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szavak vannak társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szavak vannak társkeresőn amik instant tiltás?

Figyelt kérdés

Nálam van egy kettő szó, ami instant tiltás társkeresőn. Férfi vagyok.


"Értem"


Ez nálam instant tiltás mert annyira irritáló kifejezés, hogy az hihetetlen.


Milyen szavak vannak még? Vagy mondatok, kifejezések amik irritálóak lehetnek az embernek?


Pl. olvastam nem rég egy ilyet is a nőknél, hogy "Egy ilyen csinos lány miért van egyedül"



dec. 7. 16:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Értem, oké, aha, én is, te, mint kérdés, miért vagy itt, mizu, akarsz nézni, leszopni, dugni, szereted a f*szt stb.
dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
3%
Nem a "Mivel foglalkozol?" na ez, bármi módon megfogalmazva.
dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem instant tiltás, de én a mizutól szaladok ki a világból. Annyira unalmas, idétlen, sablonos, 0 energiabefektetést igénylő kérdés.
dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
1, A miért vagy itt a legjobb :D Meg mit keresel itt? Uhh .... Agybaj
dec. 7. 17:02
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
A random és korán benyögött "mesélj valamit" is nagy kedvenc, ahol rád dobná egyoldalúan a terhet hogy szórakoztasd. Közben addig tud máshol írogatni, aztán amikor visszanéz akkor meg a storyra lesz tőle annyi reakció hogy aha/értem/az jó. Szóval az ilyen is kuka hamar.
dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
77%
Az instant szó pl
dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
De a legnagyobb nyélből letilósak nálam még mindig azok, akik röhögőfejes smileyt tesznek oda mindenre mint reakció. Esetleg még valami 1-2 szótagos fapados szóhasználat mellé mint az igen nem aha talán értem lehet az jó, de néha még ennyit se hanem csak a röhögő fej gyakorlatilag bármire. Ez valami modern sekélyes elmebaj.
dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Én az értemet akkor szoktam írni, ha nem tudom hogy mi a francot válaszoljak, de utána próbálok kérdezni valamit.


De egyébként amik nekem eléggé gázak:


Sexy vagy

Mit keresel?

Volt már randid innen?

Sok matched van?

Egy ilyen szép lány miért szingli ?

Van kedved átjönni X dolgot csinálni? Nem szexelni ne aggódj



Egyik se instant unmachet. Ahhoz simán bunkó fasznak kell lennie. Annyian és annyira kreatívan szoktak azok lenni, hogy nincs értelme listát írni

dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
"Szia, mit szeretnél?" :D
dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
Mit lehet mondani "értem" helyett?
dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!