Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szavak vannak társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szavak vannak társkeresőn amik instant tiltás?

Figyelt kérdés

Nálam van egy kettő szó, ami instant tiltás társkeresőn. Férfi vagyok.


"Értem"


Ez nálam instant tiltás mert annyira irritáló kifejezés, hogy az hihetetlen.


Milyen szavak vannak még? Vagy mondatok, kifejezések amik irritálóak lehetnek az embernek?


Pl. olvastam nem rég egy ilyet is a nőknél, hogy "Egy ilyen csinos lány miért van egyedül"



2023. dec. 7. 16:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
45%

"Szép lábak, mikor nyitnak?"


LOL, ezen felnevettem. 🤣


Nagyon gáz, de azért logikus.

2023. dec. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
94%

Mit lehet rólad tudni?

(Természetesen úgy, hogy róla semmit )

2023. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
97%

még egy eszembe jutott, amivel ki lehet a világból kergetni...

"na mesélj valamit"... magát szórakoztatja meg túráztat, én találjak ki témát, de úgy, hogy rám van parancsolva :D


(meg az, amikor előzetes beszélgetés nélkül benyög egy Szia / Mizu-t, aztán semmi mást)

2023. dec. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
58%

#20

1. Az hogy randizott e már társkeresőről vonatkozhat korábbi időszakra is, pl lett belőle egy kapcsolata aztán azóta újra fent van, mittudomén, ebből is le lehet szűrni dolgokat.

2. Ha most volt és rossz akkor tényleg lehet rajta nevetni, plusz bármi flirtyt bevágni, hogy pl "nyugi már rajtam kivül nem kell mással randiznod"

3. Felőlem nyugodtan mesélje másnak, mit érdekel engem

4. És ez a leglényegesebb. Rohadtul lesz@rom hogy szexel e bárkivel, van annyi önbizalmam, hogy tudom hogy én jobb vagyok nála, szóval egyáltalán nem zavar, a végén ha jót akar magának akkor engem választ, ha meg kioffol akkor her loss. Effektíve beszélgetni a jó randiról meg úgysem fogunk, nem fogok visszakérdezni, hogy miért volt jó, az a lényeg, hogy tudjam, hogy mennyire "újonc" társkeresős körben.

2023. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
96%

2

Ha alap dolgokat nem lehet tőled megtudni, hogy akarsz ismerkedni?

Vicces vagy.

2023. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Az "Értem." nekem is korábban fura, sőt kicsit sértő volt. Aztán lett, akitől megszoktam és már nem vettem zokon, mert tudom, hogy másképp használta, mint én tettem volna. De alapból nekem is amolyan pökhendi érdektelenséget jelentene. Hiszen tudom, hogy "érti", mivel tudunk magyarul, tehát olyan, mintha hülyének nézne? vagy én néztem őt, túl sokat jártatom a számat? :) Szóval ebben egyet értek, de ugyanakkor ez egy divat-kifejezés lett, és míg nekem azt jelentené, hogy "Felőlem" vagy "Aha" vagy "Hagyjálmánezzel", sokan szerintem a "Megértelek/Átérzem" szinonímájaként használják (rosszul), amikor nincs idejük, lehetőségük hosszabban írni... vagy persze ötletük nincs, mit mondjanak. Szóval ezért, bár idegesítő szleng és valószínűleg kitérnék arra, hogy hanyagolja, nem tiltanék le senkit.
2023. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Mi a munkad mi a foglalkozasod, mennyire fizet jól stb. Az ilyen csak úgy zörög, még kettőt bele is verek a szekrénybe ilyenkor.
2023. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Az értemet én arra használom, ha valamit értek. Hiába kezd el nekem valaki magyarul az autószerelésről beszélni, egy kukkot nem fogok érteni belőle.


Külföldi, itt élő barátoknak is szoktam írni, hogy "I see", és meg fogom kérdezni, idegesítő-e, de nálam ez ilyen "a-haaaa", felismerő hangsúllyal megy.


Legutóbb a tesómnak írtam, mikor leírta, milyen helyekre menjünk vásárolni milyen sorrendben, mert neki honnan mi kell.


"Á-hááá, értem."

2023. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember szeret a munkájáról beszélni. Úgy látszik, neked emiatt kompkexusod van. Na ez is erős 🚩
2023. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
29-es: Egyeseknek az a berögződése, hogy a munkát az anyagiak miatt kérdezik a nők, mert úgy akkor már tudnak kalkulálni, mennyi lóvé lehet, és véletlenül sem azért, mert kíváncsiság, és a nap nem kis részét ezzel töltjük… Érdekes, tőlem nőként is rengeteg ismerkedni vágyó pasi és ismerős kérdezte már meg, és nem szoktam arra gondolni, hogy a pénztárcámban akarnak turkálni. Nevetséges... Nagyon szűk réteg lehet, akit egy ilyen kérdésnél tényleg a fizetés érdekel.
2023. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!