Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szavak vannak társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szavak vannak társkeresőn amik instant tiltás?

Figyelt kérdés

Nálam van egy kettő szó, ami instant tiltás társkeresőn. Férfi vagyok.


"Értem"


Ez nálam instant tiltás mert annyira irritáló kifejezés, hogy az hihetetlen.


Milyen szavak vannak még? Vagy mondatok, kifejezések amik irritálóak lehetnek az embernek?


Pl. olvastam nem rég egy ilyet is a nőknél, hogy "Egy ilyen csinos lány miért van egyedül"



dec. 7. 16:52
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

10, Alapból az értemmel az a baj, hogy semmit nem ad hozzá a beszélgetéshez. Ok, értem, aha, rendben, stb.


Általában ez a fél oldalas üzenetemre szokott jönni, ne már, hogy fél oldalas üzenetből nem lehet semmit reagálni. Én szeretek sokat írni. Ez az értem, annyit jelent, hogy "értem, de leszrom". Ráadásul gondolom, hogy érted, mivel magyar vagy te is és én is. Ha nem értenéd, akkor nem magyarul beszélnék.


Tehát ez a baj az értemmel.

dec. 7. 17:19
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólók már sokat elmondtak, nőként a rögtön becézőktől indulnak be a radarjaim. Édes. Kedves. Cica. Én akár mindhárom is vagyok annak, aki ismer és szeret, mert ezek akkor nem kínos szavak, ha az mondja, akihez kötődöm.
dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
78%

Komolyan mondom nektek agyatokra ment az online társkeresés

Ezekért tiltás?

"Értem, oké, aha, én is, te, mint kérdés(nyilván ne ebből álljon a beszélgetés de miért ne lehetne néha adott kontextusban használni ezeket??)

Mivel foglalkozol?(ez a legröhejesebb. Ez a legegyszerűbb módja hogy megkérdezd hogy valaki mit dolgozik vagy mit tanul, ha nem tudod hogy melyiket teszi. Meg amúgyis egy teljesen átlagos kérdés)

Volt mar randid innen?(miért ne érdekelheti a masikat hogy randiztal e mar tarskeresorol?? Engem pl erdekel hogy ha igen, milyen tapasztalatai voltak a masiknak, meg meselek a sajatjaimrol stb, ez is egy téma)

Instant(no komment)"

Aztán meg sírtok hogy nem találtok senkit mikor ilyen f@szságok miatt tiltotok értelmes embereket is

És képzeljétek én nem incelként írom ezt, hanem úgy hogy 13 lánnyal randiztam már társkeresőről, volt szexkapcsolat, komoly kapcsolat, alkalmi.

23F

dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

És ha mást is ír?


"Értem. És (rákérdez egy vagy több dologra, amit írtál)?

dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%
#13-as, ha troll a kérdező, ha nem, abban igaza van, hogy, ha ír egy kisregényt, amire annyi a válasz, hogy értem, akkor ott sok összhang nincs. Az, hogy ez tiltással vagy elsikkadással ér véget, az szinte mindegy. Az én drága exem is olyan felületes és felszínes, hogy észre se venné, ha letiltanám. Így évente 1x rámír, válaszolok egy "értem"-et, oszt jónapot.
dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
53%

#15

Nyilván az úgy gág, csakhogy a kérdésben nem ezt a bizonyos helyzetet említette, hanem hogy ennek a szónak a bármilyen használatát

dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az alábbiak:

- bármi, ami hashtaggel kezdődik egy szabadon kitöltött profilon

- woke, femináci stb. szavak (ált. olyan szövegkörnyezetben, hogy "hülye woke femináci p...k húzzanak balra" és társai)

- heló (így 1 l-lel leírva)

- koccolj ("ha ilyen meg ilyen vagy, koccolj" jelleggel)

- amikor idős férfiak írják, hogy fiatalosak... (általában egy nagy büdös lókukit azok, csak fiatal nőket hajkurásznak) ugyanígy a "régi vágású" / "konzervatív", "hagyományos értékeket képviselő" (azok általában hímsoviniszták)

- nőkre hivatkozás az alábbi és hasonló szavakkal: bige, spiné, csaj - utóbbi tinik között OK, de én már nem az a kategória vagyok -, "kis k...a", f...pörgettyű, p..a, bula, gádzsi

- Nálad vagy nálam? és egyéb "pajzán", szexközpontú szövegek


és a szakállas ismerkedős poénok

"Szép lábak, mikor nyitnak?"

"Bekéne Antal vagyok, de neked csak Bekéne Tóni"

"Szia cica, van gazdád?" és társai

dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
52%

Az értemmel mi a gond? Én is írtam már a barátomnak, ettől még nem vagyok egy buta paraszt. Most ha leírta, hogy mi történt vele, és arra azt írom, hogy értem, meg még mellé reagálok is azzal mi probléma van?

Szerintem a mizu sokkal rosszabb.

dec. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
96%
kell az értemhez egy nexus. rögtön az elején frusztráló tud lenni, ha nem ismeritek egymást.
dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

17,"Szép lábak, mikor nyitnak?" Ezt nem hiszem el, hogy van pasi amelyik bejátsza ... Ez ultragáz :D


13,


A "volt-e már randid innen" teljesen rossz kérdés. El is mondom miért. Nem lehet jól belőle kijönni, mert ha jó randija lett volna, akkor már nem keresne társat.


Tehát ebből adódik, hogy vagy rossz volt, vagy csak szexelnek. Egyikről sem szerencsés beszélni. Ki akar rossz randi sztorikat hallgatni első beszélgetésnél(De akár másodiknál is)? Hát nem fogja meghozni a kedvet szerintem.


Persze lehet rajta röhögni, hogy "Te jó ég ilyenekkel randiztál?" Aztán fél év múlva te leszel a sztori akit majd mesélni fog. lol.

dec. 7. 18:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!