Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar Tinderen a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar Tinderen a társkereső férfiak kb hány %-a külföldi?

Figyelt kérdés
dec. 9. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 10%-a, tehát 10 ből 1. Ahogy én észrevettem, de hivatalos statisztikám nincs erről. Tudom, szerinted ez fordítva van, persze, akkor vegyél fel szemüveget.


Vagy te hogyan látod a dolgot?

dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még 10 sem.
dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Kitől várod ezt az információt mégis észlény...? :D :D
dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Attól is függ, hogy milyen környékről van szó... Egy budapesti vagy debreceni nőnek nyilván sokkal több külföldit fog feldobni a Tinder, mint egy Somogy megyei kisvárosban élő nőnek, akinek 20-30 kilométer körülre van állítva a "radarja".
dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted kit erdekelnek a nincstelen csoro eroszskos szocializalatlan kulturalatlan es ssjst lakasssl autoval ndm rendelkezo 3. vilagbeli kilfoldiek???


Semelyik dolgozo tsnult nonek nincs szuksege egy nincstelenre .

dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!