Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha annyira tönkrete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha annyira tönkretette az önbizalmam a családom , hogy úgy érzem nem vagyok méltó egy szerető párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Mérgező anya mellett nőttem fel, a mai napig azt hallgatom, h nem vagyok szerethető


Normális kapcsolatom sose volt -mindig csak belemenkültem egy hasonlóan mérgező kapcsolatba , h meneküljek innen


Annyit sajnos nem keresek, h fenntartsak egyedül egy lakást.


Mennék de nem.tudok. Ismerkednék, de ahhoz sincs energiám se önbizalmam



dec. 10. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan munkahelyet ahol többet fizetnek, tegyél magadnak félre, vagy vegyél fel hitelt ha már nem bírod otthon tényleg. Pszichológus kellene neked, vagy lélekfelemelő tevékenységek, olvasmányok, barátok.
dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

hogy alakult így az életed?


ezt gondold végig majd pedig apró kicsi lépésekben változtass kis lépés is lépés!


az a lényeg hogy legyen siker élményed és fejleszd magadat apránként!


lassan de biztosan jobbra fog fordulni az életed csak nyugodtan haladj előre.

dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2#

Anyam egyedül nevelt fel ezért meg van keseredve és minket hibáztat a hugommal amiert így alakult az élete. Ha neki nem jött össze; nekem se legyen jó


Mióta nem apámmal van, egyedül van ,(20 éve)A szüleim azóta is csak szidják egymást.


Apám ráadásul beteg- nagyanyámmal él, így rá soha semmiben nem számíthattam sőt

dec. 10. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha nő vagy akkor úgyis jön majd egy férfi aki felkarol a lelki mocsárból. Ha férfi vagy akkor meg.. nincs remény.
dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Detto ugyan ez csajban . Szoval kezet foghatunk :)

Szoritok neked is jojjon ossze

dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4#

Nő vagyok

Hát eddig csak rossz kapcsolataim voltak, nem karolt fel senki

dec. 10. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz mert felcsillan az incelek szeme hogy végre beigazolódik egy elméletük. Felkarolásra vágyó szegény 20-30as nő, akit a tehetős (közben csak egy szakadt panel) pocakos 40-50es férfi felértékelődve végre felkarolhat :D
dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!