Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem normális, szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem normális, szerető párkapcsolatra pszichés betegséggel? 19/L

Figyelt kérdés
Szerintem csak enyhén, de hipochonder vagyok, napi szinten vannak kényszergondolataim és gyakran rámtör a pánik is, illetve szorongás, idegesség hatására kényszermozdulatok is jelentkeznek, például matatás a nyaknál vagy a fej nyomkodása. Járok pszichiáterhez kb. havonta egyszer, szedek nyugtatót is, de lehet, hogy évek kérdése mire kigyógyulok ebből, ha egyáltalán kigyógyulok. Valaha fog így szeretni őszintén bárki is vagy mindenki számára csak teher leszek?

2020. ápr. 6. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy tartós állapot ezen lehet változtatni és idővel sokat javulhat.legfobtoaabb hogy törekedj rá hogy javuljon járj dokihoz és nyugodtan ismerkedj ez nem fog tartósan zavarni egy kapcsolat kialakulásában nyilván ne ezzel kezd a randit de rendben lesz.
2020. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"fej nyomkodása"?


Univerzális válasz nincs erre. Lesz aki nem tudja elfogadni, meg lesz aki igen.


Bár szerintem nem tűnik annyira kizáró oknak. Szerintem a saját fejedben húzol fel gátakat ezzel kapcsolatban, míg lehet egy potenciális párt nem üldözne el.

2020. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ebből simán ki lehet jönni, ne aggódj. Én már most is szívesen járnék veled. (Ne írj privátot, idősebb vagyok, csak elméleti síkon beszélek). Ennél súlyosabb dolgokkal vígan párkapcsolatban vannak emberek. Nem is kevés.
2020. ápr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen nyugtatót szedsz?

Ameddig nem valami tudatmódosító vackot, addig ez nem lenne probléma.

2020. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Xanaxot szedek, de csak kis dózisban. Ettől semmi bajom nem lehet.
2020. ápr. 7. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!