Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Miért van az, hogy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az, hogy 2 hónapig érdeklődtök, jófejek vagytok és figyelmesek, és mikor minden jól alakul akkor hirtelen elkezdtek kevesebbet írni meg flegmulni? Miért?

Figyelt kérdés

Egy srác ezt csinálja most velem, 2 hónapig minden nap írt, most meg 4 napot várok, hogy válaszoljon. Nem értem mi történt.

Ilyenkor mit tanácsoltok érdemes rákérdezni, vagy hogyan éreztessem hogy nekem fontos, ami kialakult köztünk?



dec. 17. 01:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Már megkapta amit akart...
dec. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

És 2 hónap alatt mi történt köztetek?


Lehet beleunt a várakozásba, vagy lett jobb lehetősége akivel jobb dolgokat tud kihozni, esetleg elfoglaltabb mivel az ünnepekre készül.

dec. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Barnabas333 ***** válasza:
28%
Szerintem két hónap napi levél váltás után, nincs minden nap téma már. Vagy írja le mit evett és milyen volt a munka aznap?? Örülj, hogy 4 naponta ír.
dec. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
91%

Őszintén így nem nagyon lehet megmondani, keveset tudunk. Valószínűleg csak lejjebb hagyott az érdeklődése irántad, sajnálom. Viszont fontos lenne tudni, találkoztatok közben? Hogyan, és hol ismerkedtetek meg? Vele nem történt semmi magánéletileg?



Velem egy ilyen eset történt. Tinderen ismerkedtünk meg, és 3 hónapig beszélgettünk szinte folyamatosan. Ez alatt az idő alatt 2 találkozó volt, és azok sem tartottak sokáig. Egy darabig ez nem zavart, és nem is akartam rámenős lenni. Aztán elkezdett picit száraz lenni a beszélgetés, az üzenetek között nagyobb kihagyások lettek. Nálam igazából ez volt a végszó. Lassan eljutottunk oda, hogy napokig majd soha nem válaszoltam neki. Pedig sosem szoktam ghostolni. Nem éreztem azt, hogy bármi komolyat akarunk a másiktól. Volt távkapcsolatom, és viszonylag lassabb lépésekben szeretek haladni, de ez más. Sajnos az ismerkedés ilyen formában halálra van ítélve.



Az egyetlen tanácsom, hogy próbálj meg vele összehozni egy találkát. Ne félj kimondani a felé táplált érzéseid, mutasd meg, hogy tényleg érdeklődsz felé. Az nagyon attraktív tud lenni, és sokszor újból felkelti a másik érdeklődését. Ez nem feltétlen működik, de ha tényleg érdekel próbáld meg.

dec. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A milyenséget kéne tudjuk. Milyen volt az a 2 hónap? Őszintén, ha 2 hónapig nyomulnék valaki iránt, és ennyi idő alatt nem alakulna a kapcsolat, akkor nem igazán "érdekelne", hogy számára fontos, ami kialakult köztünk, mert nekem már 2 hónapja is fontos volt, és nem voltam figyelembe véve eléggé, vagy úgy, ahogy akartam, vagy ahogy azt felfoghatom. Nektek kell tudni ezt.

Természetesen írd meg neki, hogy mit tapasztalsz, és mit gondolsz, hátha rájön, hogy nem szarod le.., ha egyáltalán ez a gondja.

dec. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu beleunt a csetkapcsiba.
dec. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze egy ideig elvan az udvarlással az összes férfi, de ha nem kap érte semmit, (nem szexre gondolok) akkor egy idő után beleun a dologba. Randi volt már egyáltalán? Vagy meddig akarod még huzni, hogy csak ismerkedtek?
dec. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na igen, kevés az infó. Randiztatok már? Vagy csak a chatelős túráztatás megy? Élőben megvolt a szikra? Vagy csak elbeszélgettetek, aztán mindenki ment a dolgára?
dec. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez valami platoi levelezes? Mert abba beleunni nem nehez.
dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj de ezt a nők 1nap utan eljátszak itt!
dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!