Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Miért van az, hogy 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért van az, hogy 2 hónapig érdeklődtök, jófejek vagytok és figyelmesek, és mikor minden jól alakul akkor hirtelen elkezdtek kevesebbet írni meg flegmulni? Miért?

Figyelt kérdés

Egy srác ezt csinálja most velem, 2 hónapig minden nap írt, most meg 4 napot várok, hogy válaszoljon. Nem értem mi történt.

Ilyenkor mit tanácsoltok érdemes rákérdezni, vagy hogyan éreztessem hogy nekem fontos, ami kialakult köztünk?



dec. 17. 01:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz #4-es,ez nem ok arra , hogy ghostold. Arra nem gondoltál, hogy ezzel a másiknak mit okozol? Négy hónapja ghostoltak, azóta minden egyes nap ezen rágódom…
dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi válaszokat!

Eddig 2 szer találkoztunk, es mindig utalt arra hogy de jó lenne még talizni de nem hívott el es már adtam föl neki magas labdákat hogy amúgy ráérek valamelyik nap stb de nem hívott el.

Eddig mindketten érdeklődtünk de félek ő most kevésbbé a vizsgák miatt. Csak nem tudom mit szólnak a fiúk ha egy lány elmondja mit érez. Plusz háttérinfó: 5 hónapja ért véget a hosszú kapcsolata

dec. 18. 11:53
 13/13 anonim válasza:

Érdemes veled találkozni? Se szex, se egy szopás semmi. Ezeket kb előre lefixáltad, hogy neked rengeteg idő kell mire el lehet jutni veled a pontból b pontba.

Vesződjön veled a halál.

Mit vársz a kommentelőktől? Szopják le helyetted? Ismerkedj az állatkertben az állatokkal inkább.

dec. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!