Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő azt mondja hogy nincs ideálom csak fogjon meg benne valami akkor az azt jelenti hogy teljesen mindegy hogy a férfi barna hajú vagy szőke, alacsony, magas vagy kövér, vékony mert nincs ideálja?

Figyelt kérdés
Sokszor lehetett hallani nőktől hogy nincs ideálom ez tulajdonképpen ezt jelenti?
2018. febr. 11. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Azt hogy van ideálja csak nem érdekli amit kérdezel.
2018. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Igen, ez ezt jelenti. Nekem is tetszett már többféle férfi, vékony/átlagos/izmos/macis, alacsony/átlagos/magas, szőke/barna/kopaszodó, szemszínekre már nem is emlékszem... A lényeg, hogy megfogjon benne valami. A páromban először a szája íve fogott meg, szerintem nagyon különleges szája van. Aztán sorban mindene megtetszett, ahogy egyre jobban megismertem a személyiségét is. (Egyébként ő magas, vékony, kisfiús arcú, szőke, barna szemű, szemüveges, és nálam 3 évvel fiatalabb - ha ez számít valamit.)


22n

2018. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Baromság. Mindegyik nőnek van, s külsőre ahhoz méricskélik a delikvens paramétereit. (Megj.: nem sokan szoktak átjutni a szűrőn.)
2018. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem, ez azt jelenti, hogy fogalma sincs, mit keres.
2018. febr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
hát eddig én is azt hittem, hogy van ideálom de minél idősebb leszek annál jobban rájövök, hogy nincs. ha van valami ami megfog benne akkor tökmindegy, hogy magas/alacsony/vékony/kigyúrt/hosszú hajú/kopasz stb.
2018. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem például nincs ideálom, ez azt jelenti, hogy nem részesítek előnyben egyfajta szemszínt/hajszínt/magasságot és hasonló külső tulajdonságokat a többivel szemben. Alapvető elvárásaim azért vannak, de azoknak a genetikához nincs sok közük.
2018. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
Azt jelenti,hogy a külső nem olyan lényeges,nyilván bizonyos keretek között.
2018. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Azt jelenti hogy reálisan gondolkodik, mert olyan nincs hogy paramétereim vannak és azoknak kell megfelelni. Ez nem egy HR állásinterjű.

Nekem is voltam elképzeléseim de ha jött a NŐ és megláttam akkor végem volt, feladtam minden kritériumot.

2018. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Azt jelenti, hogy nincsenek olyan konkrét elvárásai amelyek összhangban vannak a jelenkori divat által diktált férfiideállal (dús barna haj és borosta, latinos sármos arc, igéző szemek, álomsportos test, szigorúan +180-as magasság, +18-as vastag pénisz), viszont bizonyos tulajdonságokat annyira természetesnek és magától értetődőnek vesznek (min 175 körüli magasság, nem gebe alkat, nem kisfiús tejfölképű arc, nem kicsi vékony pénisz), hogy ezeket a tulajdonságokat meg sem említik ideálnak, így azok a pasik, akik ezt a szintet nem ütik meg (mondjuk egy 170 centis, 60 kilós, 14 centis farkú, kisfiús arcú pasi), hogy ők nemhogy nem jönnek szóba, de nem is vesznek tudomást a létezésükről és nem is veszik őket férfiszámba. Ezek a nők tipikusan azok, akiknél kinézettől függetlenül simán van esélyed HA LEGALÁBB MINDENBŐL ÁTLAGOS VAGY.
2018. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Volt kopasz es seggig ero baratom is. Ez nekem indifferens. Hajas ne legyen. Koverektol irtizom. Szakallas se. Hogy barna, szoke, voros, viszont lexarom...
2018. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!