Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha valaki viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha valaki viszonylag alacsony, és nem túl jóképű, vagy egyenesen ronda, számít a testalkata, tehát hogy pl. vékony vagy izmos, vagy akkor már teljesen mindegy, nincs esélye?

Figyelt kérdés
Mert ha nem számít, nem pazarlom tovább az időmet és a pénzemet edzésre.
2018. jún. 19. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Jézusom de unalmas máááááááááááár
2018. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez már tényleg borzasztó...
2018. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ha számítana akkor is csak fecsérelnéd a pénzed.

Minden amit a punciért csinálsz és nem magadért az sosem tesz boldoggá. Csak kidobott pénz.


Szerintem gyűjts egy bmw-re. Ha drága kocsiba ülsz akkor nem tűnik fel a magasságod. Ja bmw-vel sem tudsz csajt szerezni, akkor én a helyedben beutaznám a világot!

2018. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi értelme lenne válaszolni normálisan az ilyen kérdésekre, amikor hiába írják le többen, hogy nekik volt/van alacsony barátjuk, azonnal megjelenik pár frusztrált férfiválaszoló, hogy bizonygassa, hogy biztos hazudnak, és hogy a nők nem is veszik emberszámba az alacsony férfiakat?
2018. jún. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Csak személyiség.
2018. jún. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha azért edzel hogy megbasszál valakit akkor abszolut felesleges, kidobott pénz.

Járj azért edzeni mert a mozgás egészséges, örömforrás, és ömagad legyőzöd naponta.

2018. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha én a saját ízlésem szerint rondának, taszítónak találom a srácot és nálam alacsonyabb (156 centi vagyok), az veszett ügy, testalkat ide vagy oda. Mondjuk nem a médiaideál szerinti ízlésem van, és találtam már olyan férfit vonzónak, akit mások rondának tartottak. Mondjuk nálam a tipikusan kigyúrt test inkább negatívum, mint pozitívum.
2018. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mondjuk tényleg hülye kérdés volt. Magamért is edzem, és nem érzem kényszernek. Azért még nagyon messze vagyok a kigyúrtságtól, de nem hiányzik, csak még egy pár kiló. Nem olvastam ezzel kapcsolatos korábbi kérdéseket, bocs a szemetelésért. Nem gondolom, hogy a lányok ilyenek vagy olyanok. Valakinek az alacsonyak jönnek be, másnak a kövérek, harmadiknak az öregebbek.
2018. jún. 20. 10:08
 9/14 anonim ***** válasza:
2018. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 3.14159265357989 ***** válasza:
Legyél okos, intelligens. Hidd el, ez sokkal fontosabb, mint bármi más. :)
2018. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!