Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy szomorúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy szomorúnak érzem magam amiatt, mert nem tudok konstruktív megoldást találni, hogy a közeljövőben barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Társasági körökön kívül nem megy az ismerkedés, hiába próbálkozom vele, nem lesz randi belőle.


Társasági körökben nem mélyülnek el, nem fejlődnek haversági szint fölé a kapcsolataim.


Tehát a társaságba járás, új társaság keresése sem segít így túl sokat.


Nem tudom növelni a potenciális elhívások számát, és a potenciális lány ismerősök számát se hatékonyan a közeljövőben.


Sok dolgot feladtam már, amiben sikeresebb voltam a csajozásnál.


Sok dologban pl. a hangszeren játszásban úgy is eredményeket értem el, hogy alig foglalkoztam vele.


A csajozásba sok energiát raktam, illetve jó pár csokoládét, kis kedvességet vettem lányoknak. De a siker nulla.


Egy randit se kaptam.


Úgy érzem, hogy ez kifog rajtam, és a tanult tehetetlenség állapotba kerültem.



dec. 18. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Kissé rágörcsöltél a dologra. Próbáld lazábban kezelni a csajozás, valószínűleg több sikered lesz.
dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Ne add fel! Megtalálod a társad, csak nyitott szemmel járj, olyan nőt keress, aki hasonlóan vélekedik, mint Te! 😊
dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy nőnek a pasizás terén ezt mondanám. Ha ő nem pasizik, akkor is meg fogják itt ott szólítani.


Járok ki utcára, járok társaságokba. Soha egy nő se jött oda, hogy meg akar ismerni.


Nekem valamit csinálni kell, kezdeményezni kell, hogy legyen valami, a lakásomban ülve nem fog rámtalálni a szerelem.


De nem tudom, hogy mi az, amit tennem kellene.

dec. 18. 21:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők többsége nem fog odamenni hozzád. Neked kell figyelni, kezdeményezni, ha úgy érzed, van esély. A kudarcon pedig lépj túl. Ismered :Türelem rózsát terem.
dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Miért ne tudnád növelni a barátaid számát? Ki akadályoz meg benne? Ha 0 db új emberrel alakítasz ki új kapcsolatot akkor pont 0 lesz köztük azok száma is akikkel esetleg lehet "valami".
dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak nálam valahogy attól, hogy megnövelem a társaságaim számát, és mondjuk odaszokok egy társaságba, nem csak egy alkalommal megyek oda, nem nő meg a barátaim száma. Hiába próbálkozom.

Ezzel mit kezdjek?

dec. 18. 23:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú kérdező jól megfogtad a problémát!


Mit kéne tenni ilyen helyzetben hogyan menjek oda egy szimpatikus lányhoz?


Nem akarok taktikázni! Mert pl van egy random lány aki egyedül van egy eseményen, szép az arca megtetszik eddig ok. De menjek oda hozzá úgy például, hogy: szia nagyon tetszik az arcod lenne kedved ismerkedni?


Ez nekem is eléggé fantáziátlan de ez a valóság nem tudok róla semmit hogy milyen ember annyit tudok hogy például láttam mosolyogni és aranyos volt. Ez azért kevés egy kapcsolat indításáshoz.


Én szeretnék végtelenül őszinte lenni, egyenes és nyílt minden féle mellébeszélés és taktikázás nélkül. Mert láttam, hogy például volt pasi aki le nyúlta az exemet szó szerint le nyomozta az ex csajom és véletlenül mindig össze futottak....


Nekem le esett mikor még csak ártatlanul mesélte az exem hogy de érdekes ma is össze futottam a gyerekkel stb... (100% hogy ez volt mert utána a srác bevallotta hogy szándékosan nyomozott stb...)


Nekem ez már sok, ez ha megpróbálom magamat a lány helyébe képzelni nekem ijesztő lenne nagyon. De be jött. Nem fér a fejembe. m1 is ez csak egy példa.


Volt olyan aki pl úgy nyomult nem ez a srác hanem másik, hogy legjobb barátnak adta ki magát.


Ezt se értem ez is átlátszó a nők okosak tized másodperc alatt le veszik hogy mit akar a pasi és sok esetben csak hagyják vergődni a szerencsétlent.


Így bele gondolva ez a szöveg is eléggé cringe: Szia szép a mosolyod szeretnék veled ismerkedni. Olyan fura nekem is pedig csak eszembe jutott minden hátsó szándék nélkül.


Taktikáktól pedig falra mászok ugyan is, az van hogy pl én mint pasi teremtek egy mesterséges szituációt ami nagyon könnyen torkollhat abba, hogy azon kapjuk magunkat, hogy az időjárásról beszélünk ami meg űber gáz szerintem :D érzem is ha ez van XD.

dec. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy a csokiadást felejtsd el. 15 évesen még okés volt, 20 fölött vérciki.
dec. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!