Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy a langymele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a langymeleg-averzióm okozza a vesztemet?

Figyelt kérdés

Kifejtem mire gondolok. :)


Az férfi-női ismerkedésnél viszonylag egyszerű a dolog. Vagy szimpla barát vagy, vagy ennél komolyabb (most lényegtelen, hogy szex- vagy párkapcsolat).

Ami engem illet én célorientált gondolkodású vagyok és a frontális problémamegoldás híve vagyok. Azaz vagy ismerkedek valakivel direktbe vagy barátkozok valakivel. Számomr a kettő között sokszor nincs árjárás. Azaz ha csak szimplán barátkozok, akkor mint barátként tekintek arra nőre (mellesleg sok női barátom van). De ha ismerkedem komolyabb szándékal, akkor mintha teljesen máshogy állnék a dologhoz, akkor egyenes vagyok és közvetlen szoktam lenni. Pl egyszer (igazából többször is) egy vadidegen nőtől konkrétan megkérdeztem, hogy: "Neked van pasid?". Elképzelhető, hogy ez a direkt közvetlen frontális ismerkedés meg megrémíti a nőket?


Talán egyfajta langymeleg hozzáállást kellene kialakítsak a barátkozás és ismerkedés közt?



#ismerkedés #csajozás #barátkozás #leszólítás #friend zone #problémamegoldás #célorientált gondolkodás #feladatközpontú gondolkodásmód #konstruktív életvezetés
2019. aug. 19. 02:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
27%
A vesztedet az okozza, hogy a nők két szót nem értenek abból, amit mondasz...
2019. aug. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Inkább az, hogy fárasztó vagy.
2019. aug. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Igen. A barátaid közül válassz párt!

És ha lehet azt, akinek tetszel.:)

2019. aug. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#3


Sajnos tízből kilenc már foglalt. A maradék egy pedig nem is nyitott ismerkedésre, úgy pedig nehéz kialakítnai bármit.

2019. aug. 19. 03:11
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Foglalt?

Egy ember nem telefonvonal, hogy addig nem tudsz hozzáférni, amíg más beszél rajta.

Manapság egy kapcsolat pár hónaptól pár évig terjed, és sokszor azért szakít a nő, mert talált másvalakit.

2019. aug. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#5


Tehát legyek a párkapcsolatok pusztítója? Ezt nem szeretném, mert engem már nem egyszer túrtak ki az életem folyamán más férfiak és tudom, hogy ez milyen rossz érzés. Ezért nem szeretnék úgy örömöt elétrni, hogy ezzel másoknak az életét keserítem meg, senki mástól nem akarok örömöt elvenni. Én nem leszek mások kitúrója...

2019. aug. 19. 03:23
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nálam valaki így indítana, hogy “Neked van pasid?”, biztosan elküldöm a fenébe.
2019. aug. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A hulye gyakori kerdesekrol kene leszoknod. Minek vagy meg itt? Naponta kiirsz vmi fszsagot, pedig kaptal mar jo otleteket. Elkuldtelek teged olvasni, tanulni, latom hiaba.

"Ami engem illet én célorientált gondolkodású vagyok és a frontális problémamegoldás híve vagyok."

Es sikerult mar igy problemakat megoldanod, vagy csak makacsul ragaszkodsz valamihez, ami eddig egyetlen egyszer sem mukodot? Neked alapveto kommunikacios problemaid vannak, nem tudod az erzeseket olvasni, a nem nyelvi kommunikacios eszkozoket nem tudod ertelmezni es hasznalni.

2019. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

# 4: Uh, nálam ez a mentalitás vágná el a dolgot, mert nekem az jönne le, hogy neked kb. mindegy ki, csak legyen csajod.

Én olyannal akarok összejönni, aki ENGEM akar, nem azért választ, mert pont kéznél vagyok és épp szingli.

2019. aug. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#8


Te pedig látom nem olvasod a válaszaimat.

Leírtam már, hogy attól még, hogy ide néha-néha felnézek még nem jelenti azt, hogy ne prbálkoznék a valóságban. Sőt! Több hónapja meg is alkottam egy szabályt magamnak: „Egy próbálkozás nélküli nap, elpazarolt nap!”. Persze azóta volt pár elpazarlot napom, de amennyire lehetett minden nap bepróbálkoztam valakinél, sokszor többeknél is. Mondanom sem kell, hogy semmi sem jött össze. Legtöbbször még semminemű választ sem kaptam, még annyiba sem vettek emberszámba, hogy legalább lekoptassanak.


Amúgy meg olvasgatással és tanulással nem fogsz kitörni az incelségből. Egész életemben csak tanultam. Nem segített semmit sem.

Ahogyan biciklizni meg úszni sem fogsz megtanulni könyvekből és tanulással.

Ide cselekvés kell és tettek kellenek!


Lehet, hogy nem működtek ezek a dolgok. De sebaj, addig próbálkozunk ameddig működni nem fog valami!


#8


Tehát az a problémád, hogy nem férjes nőkkel akarok kikezdeni? Hibásnak kellene érezzem magam amiért nem olyan nőket akarok megszerezni, akiknek már van pasijuk?


Mellesleg meg ha eddig téged az egész világon minden egyes férfi csak elutasított volna és soha nem lett volna senki sem aki szeretett volna téged, akkor hidd el te sem válogatnál már.

2019. aug. 19. 18:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!