Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem néha hazudozik (tény). Szerinte túl sokat bizalmatlankodok. (Emmiatt) Hogyan keressük az igazságot konstruktív módon?

Figyelt kérdés

Azt veti a szememre a barátnőm, hogy nem bízok meg benne, de hát tény, hogy többször hazudott már. Állítólag néha nem mer elmondani ezt azt, mert fél, hogy félreértem és haragudnék. De mikor kiderül, sokkal kellemetlenebb helyzet lesz belőle.

Sokáig bíztam benne míg ki nem derült az első ilyen.

Hol a közös nevező? Van kiút? Szeretjük egymást, de ez megmérgezi az egészet. Sajnos ráadásul ritkán találkozhatunk.



2018. júl. 15. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Mi lenne ha tartanátok egy 'őszinte hetet'? Mindenki kertelés nélkül elmondja a véleményét/gondolatait hazugság nélkül.
2018. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miben hazudik? Konkrétan hazudik, vagy csak elhallgat dolgokat?


Nem jó a hozzáállása a barátnõdnek. Ha engem rajta kapnának hazugságon, inkább elszégyellném magam, vagy bocsánatot kérnék, próbálnék változtatni a dolgon.

A leírásodból az az érzésem, hogy a barátnõd nem sajnálja a dolgot, inkább kifogásokat keres, elfogadhatónak állítja be a hazugságait.

2018. júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Úgy vélem a hazugság nagyobb hiba, mint a bizalmatlanság. A barátnõd kéne rendbe rakja magában a dolgokat. ahelyett, hogy téged okol.
2018. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A hazug az sosem tud igazat mondani, mert mindig az érdeke diktálta módón cselekszik. Szóval, én a helyedben, nem hogy nem bíznék benne, hanem olyan gyorsan építeném le a helyedben, hogy mire felocsúdik, már bottal üthetné a nyomomat.

Egy hazug sosem tud szeretni szívből, mert még az érzései sem őszinték.

2018. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Hát ez elégé odavágott most. De nem hinném, hogy ennyire fehér, vagy fekete lenne a dolog. De mindenképp érdemes elgondolkodnom ezen.
2018. júl. 15. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, aki egyszer hazudott, az simán bármikor megint hazudni fog, mert megteheti.


Ennyi a helyzet. Ha tudod, hogy hazudik, ferdít, kiszínez, akkor ki kell tenni a francba, hülyítsen mást a kamujaival.


Az egyik legundorítóbb dolog a hazugság.


A barát-barátnőm is folyamatosan kamuzgat, és mit ért el vele? Hogy nem hívjuk sehová és amit mond, arra már csak legyintünk, ha igaz, ha nem. Annyt hazudott meg ferdített, hogy ha igazat mond, akkor sem hiszünk neki, és tkp a társaságát sem keressük. Minek?

2018. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Róla nem mondanám, hogy "általában hazudozik". Volt, hogy hazudott. De nem általános.
2018. júl. 15. 16:56
 8/10 anonim ***** válasza:

"néha nem mer elmondani ezt azt, mert fél, hogy félreértem és haragudnék."- ezt mi 10 évig húztuk.... de semmi pasi, vagy ilyesmi nem volt, csak az, hogy 30 évesen is anyuka döntött helyette, bármiben, már kettőnk (+2 gyerekünk) közös életünkben is.

annyiszor megbeszéltük... de hát nem bírt elszakadni ettől.

Pedig ezzel nyilván nagyobb feszkót csinál, mint bármilyen őszinte mondással.

2018. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, "volt, hogy hazudott", és honnan tudod, hogyha mond valamit, akkor az épp igaz vagy sem?


Nem kell általánosan kamuzni, elég EGY mellébeszélés, hozzátoldás és hoppá, a bizalom oda.

Az ismerősöm is csak "kis mesékkel" kezdte, aztán ezek egyre gyakoribbá váltak, és idővel már szinte mindent - vagy a fene tudja, miket - kiszínezett, meg költött.

2018. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De azon is gondolkozz el, kell-e neked olyan ember, aki TÉGED hibáztat az Ő defektje miatt?


Lényegében rád teszi a felelősséget, TE tehetsz arról, hogy ő hazudni kényszerül - jaj, szeeegény áldozat -, mert különben megharagszol, ha őszinte mer lenni. WTF?

2018. júl. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!