Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Logikus, hogy a saját szintede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Logikus, hogy a saját szinteden(kinézet) lévő nők gyakrabban utasítanak vissza mint nem. De mikor kell elgondolkozni azon, hogy talán túlértékeled a kinézetedet?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy mindenki a saját szintjén keresgéljen.


Most ha buliban odamegy a srác a lányhoz akkor a kiszemelt lány tudat alatt adni fog neki egy súlyozott átlagot az arcszerkezete,sérója, testmagassága, vállszélessége, öltözéke, testalkata stb alapján.


Ha egy férfia 10/7esnek tartja magát és ezért olyan csajokkal akarja jól érezni magát akiket 10/7esnek gondol, akkor ha mindíg sikerrel jár, sőt van hogy 20 perc múlva már a csaj a barátnőjével szopja a tagot a wcben, akkor valószínű hogy a srác alulértékelte a kinézetét.

Ez ugyanaz mint pl az üzletedben ha a vevők 95% mikor meglátja az árat akkor egyből 3szor annyit vásárol mint eredetileg akart, akkor valószínűleg adhatnád drágábban is a termékedet.


Ha a srác a saját szintjén levő nőknél próbálkozik akkor biztosan sok elutasításban lesz része. pl ha van egy 10/5ös srác aki bepróbálkozik egy 10/5ös csajnál, eleve van kb 50% esély hogy a csajnak már van egy működő kapcsolata egy másik 10/5ös pasival. Olyan is lehet hogy szintén egy szinten vannak de valamiért a lány a helyzet miatt nemet mond pedig máskor akár igent mondott volna. Meg persze olyan is lehet hogy bár hasonló szint mint a lány de a lány őt pont nem tartja vonzónak, stb.


Tehát a kérdés? Ha egy pasi 10/X-esnek tartja magát és ezért olyan csajoknál próbálkozik be, akiket 10/X-esnek tart, akkor hány visszautasítás után lesz 50 és hány visszautasítás után lesz 90 százalék annak a valószínűsége, hogy túlértékelte a saját kinézetét? Illetve X értéke befolyásolja e az eredményt?


Köszi a válaszokat!



2023. dec. 19. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szánalmas ez a pontozás, tehát nálam eleve mínuszról indul, aki így értékeli az embereket. Még kamaszként sem csináltam ilyet...
2023. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
A külső fontos, de a kisugárzás is, az ahogyan beszélsz, sőt még a hangod, mimika, testbeszéd is sokat nyom a latban. Nem tudja neked senki pontosan megmondani, hogy mennyi elutasítás vár, azt se mennyiszer jársz el sikerrel, mert elég egy momentum, vagy rossz mondat és lehet kiestél. Ráadásul az adott ellenkező nemű kedve, gondolkodása is számít.
2023. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te biztosan liftszerelő vagy,és agyadra mentek a szintek!
2023. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy csak ilyen válaszaszok érkeztek eddig. Nem baj, rá fogok jönni az igazságra.
2023. dec. 19. 18:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szopd le magad a haveroddal.
2023. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kinézet számít. Nézhetsz ki akárhogy, ha nem ütsz meg egy bizonyos szellemi, érzelmi szintet, ami passzol az adott nőhöz, akkor semmi esélyed.
2023. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda incel vagy te! 😆
2023. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Eleve elég nagy gond van a fejeddel, ha azt gondolod, hogy a lányok azért mennek el buliba, hogy egy vadidegen pasit a wc-ben leápoljanak.

Normális, magát valamire tartó nő nem csinál ilyet. Az nem 10/7es, hanem egy fizetős prosti.

Nem gondolod, hogy nem a külsőddel van baj, hanem azzal, hogy nem tudod, hogy hol vagy és mikor hogy illik viselkedni?


Én jártam úgy, hogy elkezdtem szemezni egy jóképű sráccal a buliban. Aztán odajött, és megkérdezte, hogy mit kéne tennie, hogy lefeküdjek vele. Hát, ez iszonyat lelombozó volt. Mégis mit gondol, hol vagyunk? És engem minek néz? Szó nélkül faképnél hagytam.

Ezek után gondolom otthon azon agyalt, hogy ő mennyire ronda. Pedig nem is ez volt a probléma.

Esetleg ha normálisan viselkednél a nőkkel, és tisztelettel közelednél feléjük több sikered lenne.

2023. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te szinted mínusz 50. 🤣. Hokizz magadnak pancser!
2023. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakoznom kell az előttem szólókhoz, haver te sajna agyilag olyan szintre bűvölted magad, hogy 0/10 pont az értéked. Hülye elméletek helyett inkább az udvarlással, kommunikációval, minél több új ember megismerésével kellene foglalkoznod.

Pontozgatás helyett tököket kellene inkább növesztened, s NORMÁLISAN társalgást kezdeményezni a csajoknál. Többre mész vele a hülye elméleteknél.

2023. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!