Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Saját nemükhöz (is) vonzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját nemükhöz (is) vonzódó nők, nektek is kuka a leendő partner (NŐ) ezért?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy a nőknek a férfi egyből kuka, ha van nála bicska/kés. Meg a vadász, sportlövész pasi is. Nektek is kuka a nő ezek miatt? Féltek a másik nőtől, ha van nála kés, vagy más, önvédelmi eszköz?


Pl. ők egyből kuka kategóriába kerülnének ismerkedéskor?


- Fegyverboltos. [link]


- Nyugdíjas katonai rendőr. [link]


- Leszerelt katona, késgyűjtő. [link]


- Vadász, horgász, sportlövő, volt katona, modell. [link]



nov. 28. 01:43
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Azt hiszed, ha beraksz egy képet valami díszpunciról, akkor megváltozik a véleményem a fegyverekről? Nagyot tévedsz.
nov. 28. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Hát amúgy nagyon nem mindegy, hogy valaki bicskát hord magánál vagy kést.


A bicska gondolatával meg tudok barátkozni, elvégre millió dologra jó. A beszakadt köröm levágásától egy makacs csomagolás kibontásán keresztül a sörnyitásig. Erről még el tudom hinni, hogy valaki nem agresszív okokból hordja magánál. A kés viszont fegyver. Ráadásul olyan fegyber, amit nagyonis tudni kell használni, különben nagyobb szarban leszel, mint nélküle. Hát köszi, nekem nem kell olyan ember, aki tud késelni.

nov. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
1 a macska nem lehetne ott. Azt is saját portán kell tartani.
nov. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

4


Igen, de vannak felelőtlen állattartók akik kijarósként tartjàk. A hírekben volt 1-2 éve a botrány hogy egy konkrét kis faluban a kijelölt vadászterület mellett volt a “falu” és bizonyos vadászok szándékosan kegyetlenül ölték a házakhoz tartozó macskákat is. Szóval nem az erdőben a vad macskákat (bár az is kegyetlenség ) hanem a háziasított gazdád sima macskákat is lelőtték. A vadászok egy része elvetemült gyilkos aki a munkájára vagy a engedélyre fogja azt amit kegyetlenkedik.

nov. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%

"a macska nem lehetne ott. Azt is saját portán kell tartani."


Te melyik bolygón élsz?

nov. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Erdélyi vagyok, a családomban és az ottani ismerősi körömben mindenkinek is van bicskája, így megszoktam :D

(Igaz, sosem láttam még testi sértés céljából elővenni, mindenki eszköznek használja, ha valamit le kell vágni, ki kell nyitni, ilyesmi)


Egyszer osztálykiránduláson (talán 17 évesek voltunk) felvetődött a probléma, hogy jaj, van egy üveg borunk, hogy nyissuk ki - mielőtt valaki benyomta volna vagy szétforgácsolta volna a dugót, gondolkozás nélkül átnyújtottam a svájci bicskámat, hogy használják nyugodtan a rajta lévő dugóhúzót.


A többieknek a szeme se rebbent, csak örültek, hogy lett egy normális céleszköz :D A tanár már kicsit rácsodálkozott, hogy én ezzel járok minden nap?

nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3. nem értem a logikád.


Mind a 2 legális utcára, de neked akkor miért jó a bicska: [link] és miért nem a kés: [link] ?

nov. 28. 11:35
 8/9 anonim ***** válasza:

"Féltek a másik nőtől, ha van nála kés, vagy más, önvédelmi eszköz?"

Nem, mert nálam is van mindig valami. Minimum egy paprikaspray. Rengeteg a kóbor kutya az utcákon, volt már hogy használnom kellett mert megtámadtak.

2 gumilövedèkesem is van, de azokat otthon tartom.

Bicskáim nincsennek.


A vadász, horgász az kuka.

nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7

Bicska alatt nem ezt a fegyvert, hanem normál, sokfunkciós svájci bicskát értettem nyilván.

nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!