Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ghosting-olnak?

Figyelt kérdés

Hölgyeim! Kíváncsi lennék a véleményetekre. Tegnap beszélgettem egy lánnyal(ő írt rám),egész jót beszélgettünk,ismerkedtünk. Később rákérdeztem hogy van-e kedve találkozni,igent mondott. Na most megkérdeztem hogy mihez lenne kedve,tea kávé…stb.

A hölgy ezen kérdés után nem reagált majd másnap letiltott…. :/

Őszintén kérdem,ez mire jó? Kultúráltan,udvariasan beszélgettünk és semmi ok nélkül le tiltott. Tapasztaltam már ilyet,de nem tudom megérteni az okát. Mire jó ez vagy mi lehet az oka hogy egyes nők minden ok nélkül egyik pillanatról a másikra egy beszélgetés közepette ghosting-olnak?



dec. 21. 11:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Ne vedd személyes sértésnek. Nem ér annyit a dolog. Csak magát égette.
dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Van ilyen, engem is ghostingoltak itt már sokan, pedig előtte jókat dumaltunk.

Ez van, fogadd el. Lényeg hogy magadat ne égesd azzal hogy utána könyörögsz neki. Csak túléled valahogy :)

dec. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak ghostingolás van, nagyon durva mértékben.
dec. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a tiltásmániát egyeseknél én sem értem. Életemben egyetlen egy pasit tiltottam le, az azért volt, mert a kulturált “bocsi, de nincs kedvem ismerkedni” után is folyamatosan zaklatott. De random letiltani embereket nem tudom, mi értelme van. Lehet van pasija és nem akarja, hogy felvillanjanak az üzeneteid értesítésben vagy nem tudom…
dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem igazán értem minek itt ismerkedni. Ez az oldal nem erre van és totál vakon tapogatóztok, ezért 95% hogy akivel beszélsz bűn ronda és nem lesz semmi kedved megismerni onnantól, hogy látod
dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Képbe került nála egy jobb pasi. Magyarázat helyett inkább letíltott téged.
dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül veled van baj. Én is ghostoltam már valakit miután azt írtam találkoznék vele. És érdekesnek is tartottam őt szóval kíváncsi voltam rá, de olyan gát van bennem ami nem engedte tovább az ismerkedést. Ezután nem tiltottam hanem letöröltem az applikációt. Csalódtam magamban is mert elmenekültem a problémám elől. Azóta nem ismerkedtem mással szóval nem akarok mást is a saját gondjaimmal bántani.
dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Beszéltetek hanggal vagy cset volt?
dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

Van (volt...) egy nő, aki érthető okokból (munka, gyerek) ritkán válaszolt, és az utolsó levelében azt mondta, hogy problémás itt írogatni, adjam meg az e-mail címem. Persze nem ennyit írt, hanem folytattuk a beszélgetést. Megadtam neki a címem, válaszolva a dolgokra, és hogy a választ már írhatja e-mailre. Mindig szeretek átmenni máshova, mert az annak a jele, hogy komolyabbra fordul a dolog. Nos, azóta várom, hogy megírja azt az e-mailt (hatvanszor visszolvastam a levelet, hogy elgépeltem-e a címet), és persze itt sem válaszol.

Bár voltak olyanok is, legalább 3, aki emailben is ghostingolt. Kedvencem az volt, aki beírta, hogy jelöljem be fb-on, megadta a nevét, bejelölöm, erre sehol semmi, nem jelöl vissza, de itt azért folytatta a levelezést, mintha mi sem történt volna. :D Aztán innen is eltűnt. Bár neki voltak gondjai bőven. De kinek nincs, és ezt meg is lehet írni! Társkeresőn is megírtam a nőnek, aki a kereskedelemben dolgozva azt mondta, húzós neki a karácsony előtti időszak, hogy türelmes vagyok, várok. Ennek ellenére ugyanúgy eltűnik, már nem is írok neki, mert az utolsókat is én írtam válaszra sem méltatva.


Egy tanárom "már" 2010-ben nem hitte el, mikor egy diákja azt mondta, hogy nem volt netközelben (mert nem készült órára). Azt mondta, ilyen a mai világban nem létezik. Pedig akkor még nem nyomkodta mindenki az okostelefont, pláne nem ekkorákat, mobilnettel, wifivel az egész világon. Azóta eltelt 13 év, tényleg lehetetlen, hogy valaki egész nap ne vegye kezébe a rohadt telefont, mert emberek képesek még kocsmában beszélgetve is belefeledkezni, miközben ott az asztaltársaság, akivel beszélned kéne.

És igen, mivel ismerkedsz, beszélgetsz, vedd annyira emberszámba a másikat, hogy ha nincs időd, lelkierőd, akármi, akkor azt írd meg. Jelesül a kereskedelemben dolgozó nő elviekben minden nap 0-24 dolgozik, hiszen annyi ideje sincs, hogy annyit írjon, hogy jól van. Vagy bármit. Ami nem baj, csak akkor társkereső tilos. Én se megyek teniszezni, konditerembe, és ott sétálgatok rövidnadrágban, mondván, jaja, mindjárt kezembe veszek egy súlyt, teniszütőt, és lesz valami, de közben csak foglalom a helyet és szívom a levegőt.

Aztán persze ugyanez a nő fél évvel később amikor csak akar, összeszed egy pasit, te meg le vagy tojva, és mintha mi sem történt volna a múltban, nem számítasz.

dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

9. Nem kell ezt ennyire túlagyalni. Annyira kínos ezeket a kisesszéket olvasni arról, kiről hogyan "feledkezett meg" a kiszemelt partner. Van ilyen, én is ghosingoltam már férfi létemre, volt hogy egyszerűen elfeledkeztem az illetőről, vagy már nem érdekelt. És? Mindenről külön üzenetet kell írni? "Bocsi, veled mégsem szeretném folytatni, mert..." És ha nincs miértre? Hazudjak neki valami fszsagot? A hallgatás is kommunikáció. Venni kéne belőle a lapot. Nem tartozom senkinek azzal hogy visszairok, nem a HR osztály vagyok aki állást hirdet!


F

dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!