Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan kezelitek a ghostingolá...

Hogyan kezelitek a ghostingolást, szó nélküli eltűnést?

Figyelt kérdés
Írtok egy utolsó levelet pl. 1 hét után, hogy mi van, elfelejtett-e, elkeveredett-e a leveled stb.,. vagy ott rohadjon meg és simán kerestek mást?
2023. máj. 31. 10:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
Attól függ mikor. Ha egy ideje már beszélünk akkor nem kellene elfelejtenie tehát ott rohadjon meg. Ha meg még csak 2 üzenetet váltottunk akkor lehet írok megint hogy hellószia mizu, akarjuk-e folytatni.
2023. máj. 31. 10:12
 2/14 anonim válasza:
Nekem nincsenek elvárásaim. Minden netes ismeretségnél minden nap úgy gondolkodom, hogy bármikor eltűnhet.
2023. máj. 31. 10:22
 3/14 anonim válasza:
Ha 1-2 szavas érdektelen válaszokkal operált, az nem érdekel. Akivel jól kijövök azt nem tudom hova tenni. Pár nap után írok neki még egyet hogy mi van vele, vagy ha fixen sejtem hogy ennek annyi, akkor ironikusan megköszönöm neki, és onnantól lezártam.
2023. máj. 31. 10:24
 4/14 anonim válasza:
Azok is megcsinálják akikkel már találkoztam is, szóval nem érdekel, már hozzászoktam. Azokból lettek működő barátságok amikre nem számítottam, amit a társadalom nehezen is fogad el.
2023. máj. 31. 10:25
 5/14 Popcorn válasza:
Mikor pár üzenet után történt, nem érdekelt. Mikor hosszabb ismeretség után, akkor írtam még 1-2 levelet.
2023. máj. 31. 10:44
 6/14 anonim válasza:
Hosszabb ismeretségnél kerestem ilyenkor, de aki ilyen, az ilyen is marad, és észre se veszi magát, nem biztos hogy megéri ilyenre pazarolni az időt. Tipikusan csak arra kellesz neki, hogy ne unatkozzon
2023. máj. 31. 13:04
 7/14 anonim válasza:
Régebben még megkérdeztem, ha jó és tartós volt a viszonyunk, hogy minden rendben e, ilyenkor folytatódott is tovább a beszélgetés, de manapság már nem. Ha nem akar magától keresni, akkor ne keressen, elfogadom ha így érez, az oka onnantól mindegy is.
2023. máj. 31. 13:16
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még kezdő vagyok úgy tűnik, így nehezen viselem ezeket, de gondolom, idővel megedződök. :D
2023. máj. 31. 13:45
 9/14 anonim válasza:

8. Nem esik jól senkinek sem, de sajnos az online tér velejárója lett.

Könnyen jönnek, könnyen mennek az emberek és egyszerűbb így távozni/uk.

2023. máj. 31. 14:26
 10/14 anonim válasza:
Nehezen viseled? Még nem próbáltál munkát találni? A legtöbb helyen ha nem válaszolnak vissza (akár egy interjú után x idő után), akkor el vagy utasítva.
2023. máj. 31. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!